Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Nektek mi az ideális egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek mi az ideális egy férfi esetében, mennyi korábbi partnere volt?

Figyelt kérdés

Tehát ha ismerkedtek egy férfival, most függetlenül attól, hogy alkalmira vagy tartósat akartok, mennyi az ideális, ha hány partnere/kapcsolata volt korábban? Vagy hány nővel szexelt korábban?


Az nyilvánvaló tény, hogy a lehető legrosszabb ha a férfi szűz. Ezt tudom, hogy sok nőnél eleve kizáró ok. Viszont ha száz felett van, tehát ha kb a "legyet is megd-gná" kategória, az sem előnyös.


De nektek mennyi az ideális? (Korotok is írjátok le, illetve, hogy alkalmi vagy tartós esetén ez mennyiben más)



#szűz #ex #múlt #Korábbi partnerek
2022. máj. 21. 18:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérem, csak nők válaszoljanak.
2022. máj. 21. 18:42
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gond, ha szűz. Számomra az az előnyösebb, ha kevés kapcsolata volt és pozitív, ha tudom, hogy normálisan gondolkodik a védekezésről. Ha túl sok nővel volt és "nem szeretem a gumit" típus, akkor esélytelen.

Mindegy, hogy komoly vagy alkalmi, nekem ez a szimpatikus.

32N

2022. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ijesztő, ha gyakran váltogatja a nőket. Arra utal ez a tény, hogy én is max pár alkalomra leszek jó… Nekem a néhány partner az, ami ideális…Ha alkalmi kapcsolatról va szó, akkor ez kevésbé szempont.
2022. máj. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4%

,,Szerintem nem gond, ha szűz"


A te korodban ha nem megy prostihoz az adott férfi, úgy rohad rá a szüzesség, mint egy áttétes rák, mert nincs az a nő a földön, aki kikezdene vele.

2022. máj. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az nem érdekel, hogy szűz-e, mert úgyis össze kell csiszolódni, az idő még rutinosaknál is. Pár alkalom és belejön, ezek ösztönös dolgok. Túl nagy jelentősége van tulandonítva neki, pedig nem olyan lényeges. Inkább egy szűz, mint egy olyan, aki végig ment a város összes ribncán.
2022. jún. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!