Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan hogy egy férfi túl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy egy férfi túl figyelmes a szexben és ez már zavaró? Ha igen, konkrétan mikben nyilvánul ez meg?

Figyelt kérdés

2022. máj. 22. 09:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nincs ilyen
2022. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Módosítom az előző válaszom: ha bdsm a téma és azt akarom, hogy alázzon akkor ne legyen figyelmes meg cukimuki
2022. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
1-es, pedig velem már előfordult. Bár nem ez volt a probléma valójában, hanem a partner nem kommunikálta le nyíltan, hogy "azt akarom, hogy tedd belém. Most"
2022. máj. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem kb olyan lehet, mint mikor a barátnőmmel finoman, érzékien csináltam mindent előjátéknál, fokozatosan, ahogy a nagykönyvben írta. Aztán egyszer határozottan rámszólt, hogy basszzál már meg :D
2022. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha minden lépést előzetes megbeszélés és külön engedélykérés előz meg, az nagyon idegesítő. Teljesen megöli a spontanitást. Tudom, hogy a mai elcseszett világban már gyerekkoruk óta heréli ki a fiúkat a társadalom, de én tartom magam ahhoz, hogy a határozottság és a tetterő igenis férfias. Nem vagyok én kommunista, hogy öt éves tervekben legyen előre tervezve a szexuális életem. :D
2022. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Suerintem igen. Én sokszor kattanok és akkor nagyon kemény és hatarozott vagyok szexben. Egyszer egyszer már azt hittem hogy túllőttem a célon.

Nahát nem , minden lánynak..nőnek be jött. Persze a kommunikativak mondták hogy szeretik pl a finom gyengédet is...de a kemény döngölést is amikor iranyitva vannak.

Szóval szerintem a válsz, igen van aki túlzottan figyelmes ami zavaró lehet.

2022. máj. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen, van ilyen. Nem szeretem a finomkodást szex közben.
2022. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem nincs ilyen, hogy túlzott odafigyelés. És számomra az odafigyelés nem egyenlő a finomkodással.

Határozottabb és keményebb szexnél is alap számomra, hogy a férfi észnél legyen és figyeljen rám miközben keményen dug. Ez a kettősség nagyon szexi

2022. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

"Ha minden lépést előzetes megbeszélés és külön engedélykérés előz meg, az nagyon idegesítő. Teljesen megöli a spontanitást. Tudom, hogy a mai elcseszett világban már gyerekkoruk óta heréli ki a fiúkat a társadalom, de én tartom magam ahhoz, hogy a határozottság és a tetterő igenis férfias."

Megnézném, mennyire sírnád vissza a mai elcseszett világot, ha a régi időkben szokványos "szexben" lenne részed, amikor a női igények sehol nem számítottak (de tényleg sehol). A határozottság akkor jó, amikor odafigyeléssel párosul, és ez régen sokkal kevésbé volt divat, mint manapság.

2022. máj. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Van ilyen

Hogy mar annyira csak a no erdekeit nezi ( nem bdsm szub, ott oke) h annyira egyoldalu lesz h lathatoan nem engedi el magat/nem engedi meg maganak h elvezze a szexet/ nincs benne egeszseges szexualis onfeledt onzes…. h mindezektol egy no elkezdi hulyen erezni magat. Pincsikutyara nem lesz nedves a nok bugyija, mondom kiveve bdsm. Ilyenkor nem tudjuk h vmi trukk van benne/ kesobb mi lesz az ara/ impotens/nem tetszem neki annyira… szoval elkezdunk agyalni es ugy vagyunk mar vele h basszus dugj mar meg vegre emberesen!

2022. máj. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!