Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 28 éves még soha nem élveztem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves még soha nem élveztem bele nőbe (gumi nélkül), sokat veszítek?

Figyelt kérdés
Vagy nem nagy szám?
2022. máj. 23. 00:35
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Kimaradsz olyan élményekből, mint a gyerektartás fizetése.
2022. máj. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Sokkal másabb (jobb) gumi nélkül. Annyival viszont nem, hogy parázni kelljen közben STD, vagy gyerek miatt. Ha majd lesz olyan párod akiben megbíztok és tabizik akkor lesz rá lehetőség (vagy majd ha feleséged akivel gyereket szeretnétek). Erőltetni ne erőltesd viszont olyannal akiben nem bízol még meg 100%-ig, majd eljön mindennek az ideje.
2022. máj. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nagy szám, mert akkor még nincsen gyereked. Ilyenkor nekem már kettő volt. Előszőr én is csak gumival kúreltem és nagy élmény volt, mikor a feleségemmel végre gyerekcsinálás miatt tudtam anélkül. Nem akartam, hogy szar gyógyszereket szedjen, ezért inkább gumival dugtam vele. Három gyerekig ment a gumi nélküliség, amikor is után nem akart tovább szaporodni, emiatt vissza a gumira.
2022. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Majd megtapasztalod milyen egy hosszútávú kapcsolatban, vagy ha gyereket tervezel. Ez így normális.
2022. máj. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
10 milkó ingyen pénzt biztosan.
2022. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Semuhi ***** válasza:
Pokol teso ...
2022. júl. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!