Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy a baratnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a baratnőm nem szexel velem, mert azt mondtam neki, hogy undorító szagot éreztem szex közben legutóbb?

Figyelt kérdés

Odabújt hozzám lefekvéskor, és mondta, hogy milyen szép volt a ma délutani szex, és tök boldog megint (mert mostanában kevesebb a szex és már kezdtünk aggódni). Én őszintén megmondtam neki, hogy én nem igazán élveztem, mert valami undorító szagot éreztem lentről vegig (nagyon érzékeny az orrom).

Megsértődött, mert hogy ő közvetlenül előtte tusolt, mindig figyel az ilyesmire, ráadásul mivel a szájaban mentem el, ő is érezte volna, de állítólag nem tudja, miről beszélek.. Utána sírva szagolgatta magát, de semmi..

Most megkért, hogy 3 hétig ne is álmodjak róla, hogy lefekszik velem, és időpontot kér laborba, hogy kivizsgáltassa magát. Persze alig szól hozzám azóta is.



2022. máj. 23. 17:16
A kérdező szavazást indított:
Jogos, bunkó vagy
Túlreagálja
Egyéb
42 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Hát engem elfelenthetnél örökre ha nő lennék. Főleg ha így figyel magára. Lehetett volna normálisan is közölni hogy menjen orvoshoz. Bunkó voltál.
2022. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Jogos! Szerintem is bunkó voltál!
2022. máj. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Teljesen jogtalan, hogy még mindig a barátnödnek szolithatod!!
2022. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Az egy dolog hogy szólsz neki erről mivel sajnos lehet hogy valamilyen bakteriális vagy gombás fertőzése van. De ezt lehetett volna másképp is közölni..
2022. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha értékeny az orrod akkor lehet h éreztél valamit amit ő nem de ezt elő lehetett volna finomabban is adni. Kezdj el teperni nála h megbéküljön. virág, csoki, randi stb...
2022. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Neked se való a p*na... Te finnyás f*sz...
2022. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
92%
Egy bunkó vagy! Örülj hogy még veled van.
2022. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez már az ezredik olyan kérdés, amit kiírsz (vagy valaki) női és férfi oldalról is. Valami felmérést végzel? Ráadásul durva, hogy tök komolyan veszik és válaszolgatnak rá...
2022. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Sírva szagolgatta magát, b+. Inkább mosakodjon rendesen.
2022. máj. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#8 Ezek szerint nem a mienk az elso ilyen eset a tortenelemben, pedig azt hittem! *irony off*

Kivancsi lennek, a tobbi kerdesnel milyen valaszok jottek, belinkelned oket?

2022. máj. 24. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!