Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jogos, hogy a baratnőm nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos, hogy a baratnőm nem szexel velem, mert azt mondtam neki, hogy undorító szagot éreztem szex közben legutóbb?

Figyelt kérdés

Odabújt hozzám lefekvéskor, és mondta, hogy milyen szép volt a ma délutani szex, és tök boldog megint (mert mostanában kevesebb a szex és már kezdtünk aggódni). Én őszintén megmondtam neki, hogy én nem igazán élveztem, mert valami undorító szagot éreztem lentről vegig (nagyon érzékeny az orrom).

Megsértődött, mert hogy ő közvetlenül előtte tusolt, mindig figyel az ilyesmire, ráadásul mivel a szájaban mentem el, ő is érezte volna, de állítólag nem tudja, miről beszélek.. Utána sírva szagolgatta magát, de semmi..

Most megkért, hogy 3 hétig ne is álmodjak róla, hogy lefekszik velem, és időpontot kér laborba, hogy kivizsgáltassa magát. Persze alig szól hozzám azóta is.



2022. máj. 23. 17:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%

Komolyan azt hiszed, hogy elhiszem, hogy csak véletlen egybeesés, hogy tök ugyanakkor írtátok ki, úgy, hogy a kérdés és a szöveg is teljesen megegyezik? És ráadásul már több ilyen kérdés is volt előtte, ahol csak a női-férfi szerep volt megcserélve a két kérdésben...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak úgy elmondanám bunkókám, hogy akárkinek könnyű fertőzést összeszedni, ráadásul tőled is elkaphatott valamit.


Bárki lehet tünetmentes.



Jó lenne, ha úgy viselkednél mint egy felnőtt nő, és nem úgy mint egy i.dióta kamaszlány.

2022. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Ez tenyleg erdekes!

Reggel 7:54-kor, munkaba rohanaskor jobb dolgom is van, mint ide irkalni, elo sem vettem meg a laptopot akkor. Tegnap keso delutan posztoltam.

A gyakori adatbazisaban lehet a hiba, nem kell itt Columbo-t jatszani.

2022. máj. 24. 14:48
 14/16 A kérdező kommentje:
Es a kerdes csak egyszer van a "Sajat kerdeseid" kozott.
2022. máj. 24. 15:15
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor tévedtem. Nem akartam én nyomozni, csupán elég szembetűnő, ráadásul mondom, hetente előfordul. Feltételeztem, hogy valaki statisztikának használja, női-férfi megítélés szempontjából vagy ilyesmi. Utólagos bocs.
2022. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

U, most veszem eszre, hogy tenyleg at van irva a baratno baratra.

Akkor valaki tenyleg statisztikazik.

2022. máj. 24. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!