Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyéjszakás szex rendszerin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás szex rendszerint attól egy éjszakás, mert valamelyik félnek nem felelt meg? Vagy van, hogy minden tökéletes és mégsem lesz folytatása? Kinél melyik, ami volt?

Figyelt kérdés
Ha a második, akkor miért nincs folytatás?

2022. máj. 24. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Buli van, szanaszét, felviszem a nőt magamhoz, megrépázom azt mehet amerre lát csókolom

Ez az egyéjszaka

Régen csináltam mikor még bulizós pacekokban voltam, de már befogom a 10es nőket pár hétre-hónapra, azt utána keresek csak mást

24f

6x bajnok

2022. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, legtöbbször ezért nincs folytatás.

A többi eset pl mikor az egyik fél külföldi és utazik vissza, vagy ha valamelyik fél tényleg arra megy hogy minél több emberrel szexeljen ezért nem akar egynél leragadni még akkor sem ha jó volt.

Szerintem mindenképp érdemes folytatni valamilyen formában, hogyha jó volt. Pl most is egy szórakozóhelyi ismerkedésből van szexkapcsolatom fél éve

22F

2022. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Melyik eset éppen miért, mondok pár lehetséges okot:

- nyaralás, fesztivál, buli akármi akkor és ott történik ami történik, de a valóságban sok-sok 100 km-re laknak egymástól;

- az egyik fél nem független;

- aki kicsit szabatosan kezeli a szexualitását annak az egyszeri szexnél sokkal több kell egy kapcsolathoz mint ami az alkalmi ismerkedés keretébe belefér;

- s igen ama verzió is amit írtál: egynek elment, de túl béna hozzá a pasi/nő hogy ismételni akard.

2022. máj. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Belső elégedetlenség / körülmények a leggyakoribb okok, a szex olyankor csak pótcselekvés, akinek ez nem esik le, és komolyan veszi az sérülni fog!
2022. máj. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as jól leírta.

Nekem olyan is volt, hogy egyszerre 4 szexkapcsolatom is volt, amelyek egyéjszakásnak indultak. Most kegyetlen leszek, de ezek dugni jók voltak, viszont, nem vállaltam volna fel őket.

2022. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5

Mi volt az ok hogy nem vállalnád fel őket ?

2022. júl. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt, mivel belső tulajdonságaik nem olyanok voltak, amelyeket én egy komoly kapcsolatra keresek. Másrészt, ők ,,csak" annyira voltak jó nők, hogy szexkapcsolat legyen, folyamatos ürítésre. Akivel komolyat szeretnék, ő belső tulajdonságokban is legyen olyan, amilyent én keresek, na meg, legyen külsőre is jó.


5-ös voltam.

2022. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen belső tulajdonságokat keresel 7es?
2022. okt. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Intelligens, okos, házias, értelmes, családcentrikus, sportot kedvelő (valamilyen testmozgás legyen). Dohányzás kizárva, ilyesmik.

Akikről írtam, hogy csak szexkapcsolatok voltak, általában butácskák voltak, dohányoztak, de, akinél a belső nagyjából rendben lett volna, ők meg külsőre volt csak tűrhető. Most ezek csúnya mondatok, de így van.

2022. okt. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!