Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg annyira rettentő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira rettentő fontos a szájbaélvezés?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok rá, már a sperma szaga öklendezésre késztet, egyszer az első exem szó nélkül beleélvezett a számba, pedig mondtam, hogy legalább szóljon előtte. Kb 10 percig öklendeztem tőle, és hányingerem volt sokáig.

Utána nem is engedtem.

A mostani párom azt mondja,hogy elfogad így, de mégis mondta már többször,hogy legalább néha jól esne neki. Erre válaszoltam,hogy ne akarja már,hogy véletlen lehànyjam, hát őt nem zavarnà...

Mintha neki mindegy lenne csak legyen végre.


2022. máj. 25. 09:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
17%
Olyan pasi kéne neked, aki még nem tapasztalta, hogy mennyire jó. Aki már igen, az nehezebben mond le róla.
2022. máj. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Hát ,ha annyira fontos, akkor nem lenne jobb szakítania velem? Így csak frusztrációt kelt bennem.
2022. máj. 25. 09:46
 3/32 anonim ***** válasza:
80%
Attudom erezni a helyzeted, sokaig undorodtam a spermatol, jelenleg pedig szoszerint imadom. L
2022. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
De jobb lenne.
2022. máj. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira nem lényeg. Eddig egyszer volt benne részem, a partner ajánlotta, hogy kipróbálná. Nekem amiatt tetszett, mert így végigcsinálta az orált. De ha máshova élvezhetek, nekem az is megfelel. 34/F
2022. máj. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
19%
Nem fontos, hanem alapnak mondanám. Mint ahogy én se undorodok a nyalástól.
2022. máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
75%
Értelmes pasinak te vagy a fontos nem a szájba élvezés.
2022. máj. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
33%
NEM AZ.
2022. máj. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén?

Jobban járnál, ha keresnél egy olyan barátot, aki szeret és megbecsül, és aki nem egy önző pöts.

2022. máj. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

#3


Esélytelen, hogy megszeressem :D nem hogy imádjam. Nagyon sok étel illata íze is hányingert vált ki belőlem, sőt nem csak étel.

2022. máj. 25. 10:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!