Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet elérni a többször...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elérni a többszörös orgazmust?

Figyelt kérdés

30-as férfi vagyok, és sok videóban látom a többszörös orgazmust. Nem vágott videókról, és megrendezett jelenetekről beszélek. Számtalan amatőrt is láttam, ahol látszik hogy nem kozmetikázott a film.

Tehát pl szexelnek, elmegy az arc, majd visszadugja, és szexelnek tovább, vagy pl mélytorkoztatja a csajt, de nem lankad le.

Én bárhogy próbálom, magát az orgazmust ki tudom húzni sokáig, de miután elmentem gyakorlatilag secc perc le is lankadok...

Gyógyszer stb nélkül, meg lehet csinálni hogy két menetre legyek képes kvázi egymás után rögtön?



2022. máj. 25. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Meg lehet csinálni, nekem is megy. Hogy hogyan, az jó kérdés. Talán fejben dől el.
2022. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez olyan mint nőknél a hüvelyi orgazmus, valaki képes rá valaki nem. Egyébként viagrával meg lehet simán oldani, azt nyomják filmekben
2022. máj. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
62%
Addig verem, míg csak jó lesz.... :DDD
2022. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ez 25 éves koromig nem volt probléma, utána már kellett pihenni két menet között.
2022. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
40%

Én egy szex során kb 5-6 x élvezek el, nem szoktam kihúzni a farkam, csak pár másodperc pihenő kell, utána minden ugyanúgy megy tovább mint az első élvezés előtt.

Nem tudom mitől működik ez így nálam, talán leginkább adottság, én legalábbis sosem gyakoroltam ezt tudatosan.

2022. máj. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!