Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy magát hírdető nő fent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy magát hírdető nő fent van egy társkeresőn is, akkor ott is csak hírdetheti magát?

Figyelt kérdés

Tinderen láttam valakit, aki nagyon ismerős volt, csak nem tudtam, hogy honnan. Most, 2 nap múlva ugrott be, hogy ő hírdeti magát egy oldalon, jelenleg is elérhető a profilja.


Csak azért lehet fent, hogy leendő kuncsaftot találjon?


2022. máj. 25. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogyne lehetne. Sőt itt is találkoztam már "szexuálisan túlfűtött" nővel akiről kiderült, hogy ezért a pompás tulajdonságért biza fizetni kell.:)
2022. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jah, elég sok csak kuncsaftkeresési céllal van fent. Elég gyorsan rá lehet jönni - mindegy ki ír rá, a válasza az hogy "folytassuk máshol" típusú ctrl-c-s sablonlevelet kapsz. Azért máshol, mert ha az adott oldalon írja meg mi mennyi akkor azt látják a moderátorok és törlik a regjét.

Egyébként meg mit filózol, húzd jobbra és pillanatok alatt kiderül.

2022. máj. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak az a fura, hogy a társkeresőn látszik az arca, míg a hírdetésben ki van takarva.
2022. máj. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!