Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy társkeresőn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy társkeresőn keresünk harmadiknak pasit a páromnak, több levelet váltunk, képet cserélünk, megbeszéljük konkrétan a találkát aztán a legtöbben eltűnnek vagy valamilyen ürüggyel lemondják?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 28. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fantáziának izgató, aztán meglépni már egy kis bátorság is kellene.

Próbáltak már engem is hármasban hívni, de engem zavarna, hogy van még egy pasi.

2022. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Én eddig azt tapsztaltam, hogy a párok lépnek vissza hamarabb
2022. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak kiváncsiak voltak, hogy néz ki az asszonyod ruha nélkül

Szerintem. Ilyen "képkunyerálók"

Vagy az is lehet, hogy nem merték megmondani, hogy nem tetszik a nőd, így "csak" nem mentek el

2022. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne ez a dolog, de még fiatal vagyok hozzá és zavarban is lennék. 😌😁

Szóval megértem ha valaki belemegy, csak aztán mégse.

Bár én ezt az elején tisztáznám ha nem vagyok benne biztos és nem a végén tünnék el.

2022. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert kamusokkal van tele a net. Inukba száll a bátorságuk amikor ki kellene lépni a net arctalansága mögül, vagy simán csak recskázáshoz akartak képeket, "történeteket".

Mesélek egy idevágó storyt. Gangbanget szeretett volna tartani egy pár, több száz jelentkező közül végül 39 maradt fent a rostán. Közölték velük a helyet, időt, a 39 "tutira ott leszek" pasiból egy, azaz 1 db jelent meg személyesen 😂

Ha többest kerestek célozzatok be egy swingert. Adott a hely, az idő, nem kell szervezkedni, 100% kamumentesen azonnal face to face ott a "választék".

2022. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4

Igazából csak álljon a farkad keményen, a többi jön magától

Előtte pár pohár ital ellazít :D

2022. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mégsem akar egy másik pasihoz hozzáérni, mert rájött hogy ő ezt kompromittálónak érezné.


Vagy csak kicsi a kukija, és nem akar lebukni

2022. ápr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Ez azért van, mert engem még nem hívtatok. :-)
2022. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 welcome1976 ***** válasza:
100%
Ugyan így jártunk mi is. Sajnos azóta páromnak el is ment a kedve tőle. Nagyon sok komolytalan, igérgető jelentkező volt. Akkor párom azt mondta idegennel nem akarja. Csak olyat akit már ismer. De ezt megint nehéz kivitelezni.
2022. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én ezzel pont fordítva vagyok.
2022. ápr. 30. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!