Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van osszefugges akozott, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van osszefugges akozott, hogy egy lany nem ismeri az apjat, es apja korabeli ferfiakhoz vonzodik?

Figyelt kérdés
Szoval ilyen negyvenesekhez.
2022. máj. 26. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Igen, mivel sose volt apja ezért apát keres a férfiakban.
2022. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Es egy ferfit ez zavarná, ha ilyen kapcsolatban lenne? Akar szexkapcsolatban? (Mar a tudat, hogy apakomplexusos)
2022. máj. 26. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem már ilyen lányt! Engem nem zavart! F.
2022. máj. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Lehetséges, hogy van ilyen. Engem sem zavarna, ha ilyen a lány.

F 40-es

2022. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Részben lehet összefüggés, de az emberi psziché ennél sokkal összetettebb!

Az idősebb pasikat ha 20-on éves lányt dugnak akkor egy cseppet sem zavarja őket ha a lány apakomplexusos. Nyilvánvalóan tudják hogy idősebbek a nőnél és egyenesen tetszik nekik ha a csajnak az jön be hogy ők maguk jóval idősebbek a lány kortársainál.

Amúgy meg, idősebb pasi - fiatal lány, ha nem a pénzre megy ki a játék akkor nem filózik túl sokat az okokon inkább örül a lehetőségnek 😂

2022. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van, ismerem, mégis izgatnak az idősebbek.
2022. máj. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem zavarna inkább izgatna ! De jó is lenne ... !
2022. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen, szokott az ilyenekben osszefugges lenni, sokszor kapcsolodik a vagyhoz, hogy megkapjak azt a figyelmet es torodest, amit az apjuktol nem.

VISZONT ez nem minden esetben igazy van olyan baratnom akinek semmi gond nincs az apjaval valo kapcsolatban, megis az idosebb (apja korabeli) ferfiakhoz vonzodik

2022. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Aki belemegy ilyenbe azt nem zavarná. De erősen kérdéses mennyi idős a lány illetve, hogy néz ki. 43f
2022. máj. 27. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%

Voltam ilyen nővel. Olyan barátság volt ez köztünk, amikor szexeltünk is. Neki mindig volt pasija közben, de valahogy mindig hozzám jött át megbeszélni a dolgokat amikor valami gondja akadt vagy bármiért. Én 39 voltam ő meg 19 amikor kezdtük és kb. 24 volt amikor férjhez ment és elköltözött.

Nem hiszem hogy egy normális férfi esetén ez gondot okozna, hogy zavarná. Dehogy zavarja. De az is biztos, hogy nálunk ez nem csak arról szólt, hogy megdugtam, elélvezett és hazament.

Ilyenkor a lánynak nem a csak a szexben van szüksége tapasztalt férfia hanem világlátásban, iránymutatásban. Ez nem csak arról szól, hogy a szájába élvezzen valaki és készen van a nap.

45F

2022. máj. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!