Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vonzóbb egy fiatal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy fiatal, huszonéves pasi farka egy 30-as,40-es,50-es nőnek, mint a saját korabeli?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzóbb. Most például egy nálam vagy hat évvel idősebb pasi farkáért vagyok oda. Sosem vonzott a nálam fiatalabb amúgy sem.
2020. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzobb 31N
2020. jún. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan azt tudom mondani mint az első. Szó szerint ugyan azt 😂 A bakancslistámon viszont egy nálam 11 évvel idősebbé van :DSzeretni meg egy 7 évvel idősebbét szeretek :)
2020. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem a farokra gerjednek, az csak plussz nekik. Leginkább a változó korba lépő nők keresnek maguknak fiatalabb trófeákat, önértékelés és önbizalom növelés érdekében.
2020. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az csak azért lehet mert a sznoboknak kell az idős pénzes pali, azoknak meg a fiatal luvnya, és marad egy csomó fiatal srác és idősebb feleség egyedül, hát akkor elszórakoznak egymással :D Aztán a sznobok meg ki vannak akadva hogy nem ők a világ urai. Amúgy meg egymásba szerethetnek bármikor fiatalabb pasi idősebb csajjal, pl 20f 30n. Csak ez nem tartós mert nincsen agyon hype-olva mint az öreg fószer fiatal nő kapcsolat.
márc. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja meg a változó korban lévő férfiak otthagyják a feleséget mert kapuzárásuk van, és kell a fiatal trófea. Aztán a fiatalabb pasival meg a feleség összejön. Csak ezt annyira nem bírja elviselni az öreg pasi hogy ahol lehet próbálja lejáratni a feleségét.
márc. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én egyszer szexeltem huszonévessel, de nem a farka miatt volt (bár azt se felejtem el soha), hanem mert a legjobb pasi volt, akivel valaha voltam :D
márc. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!