Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon hirdető lányok/n...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon hirdető lányok/nők! ?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi felhiv azzal, hogy munkátokon kívül szeretne veled kellemes időt eltölteni, vagy ha ellátogat hozzád és "melón" kívül szeretne Veled valami jót csinálni arra mi a válasz?

Tehát nem csak azt hogy pénzért menjen hozzad, se nem a lehúzas, hanem ha szimpatikus neked is, akkor benne lennél vele munkán kívül is?


2022. máj. 26. 21:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%
#9 -es nahodou néven már írt is egy igen "szívélyes" hangú privát üzenetet. Nem csodálom ,hogy az ilyen egybites fasziknak a fű sem terem. :)
2022. jún. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

Igaz én pasi vagyok, de volt már akinél bepróbálkoztam és azota is együtt vagyunk. Emberi kommunikació…

Ők is csak emberek, nem valami ufók… ha látod rajta, hogy nyitott arra, hogy kommunikáljatok, esetleg látod rajta, hogy bejössz neki, miért is ne lehetne bármi?…

Én konkrétan életemben elősször kurváztam, egy csúnya szakítás után. Hosszú válogatás után találtam egy nagyon szimpatikus csajt, aki kb kisregényt írt az életéről, és látszott, hogy gátlások nélkül nem kényszerből, hanem ténylegesen üzleti megfontolasból műveli a szkmát és nagyon is megválogatja kivel bújik ágyba…

Nála negyed-fél óra nem is játszott, csakis több óra, meg eszkort a díjazástól meg ne is beszéljünk… nem 20.000volt :D

Na mindegy, megtörtént aminek meg kell történnie, másnap én konkrétan szerelmet éreztem, így hát felhívtam és elhívtam randira, amire kapásból nemet mondott.

Néhány héttel később csak nem hagyott nyugodni a dolog, újra felhívtam, eszkortot kértem egy céges partinkon ő volt a +egy főm, aztán party végén hazavittem kifizettem, majd felajánlottam neki, hogy vacsorázzon nálam én főztem, megkajáltunk, hajnalig beszélgettünk, azóta is együtt vagyunk.

2022. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
#13 es azota ő keres, te pedig 😴
2022. jún. 23. 13:20
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mindketten keresünk. En épületgépész mérnök vagyok, meglehetősen jól keresek, ő pedig azóta lakberendező és fengshui tanácsadó lett amivel gyakorlatilag jobban keres mint a testével valaha.
2022. jún. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4%

A 11-es ill. 12-es válaszllók kérjük kitiltani. Ok: értelmi fogyatékosnak ill. gyökérnek nevez mást. "hülye vagy" "bránert szereted" ez simán átlépi a szabályzatban megengedettet.

A 12-esben pedig egy felhasználó nevét emlegeti, ami ugyancsak tilos, mert az oldal anonim.

Egy kitiltás simán járhat ezért. Itt nem arról van szó, h rossz napja van, mert sorozatban szegte meg a szabályzatot.

2022. júl. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!