Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idősebb férfi mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idősebb férfi mondja hogy szóljak mire van szükségem pl.: ruha, cipő akkor ezért cserébe szexet várhat?

Figyelt kérdés
Nő vagyok
2022. máj. 28. 20:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
#8 Miért gondolod, hogy csak a vékony meg szép csajokat akarják megdugni? Egy husis szexbolond csaj után sokkal többen csorgatják a nyálukat (vagy egyéb testnedvüket)!!!! Bebizonyitsam neked?
2022. máj. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#8! Nem csak a vékony nők kivánatosak, nem csak azokat dugják! Ha így lenne már kihalt volna a z emberiség fele! Nézzél szét ha sétálsz az utcán!
2022. máj. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha beszélgetnél vele és megkérdeznéd hogy ezt hogy gondolja.

Biztos megmondaná hogy vár-e valamit vagy nem.

De szerintem ha úgy van akkor bizony várhatja a viszonzást.

Mennyivel idősebb?

2022. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
Én is többre tartok egy vastagabb nőt és aki nem celeb kinézetű, inkább legyen szolidabb és az jobban tetszik .
2022. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy ruhaüzletben kérdezi, lehet, hogy csak egy bolti eladó az illető, és a munkaköri kötelességét végzi.
2022. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
88%

Szóval!

A férfiak legtöbbje mindenkit megdugna!

Aki ajándékot ad valakinek, szereti ha szintén megajándékozzák.

Idősebb férfi vagyok, és sok sokkal fiatalabb barátnőm volt már.

Nem szeretem ajándékkal megfogni a csajokat, de ajándékozni öröm is, főleg, ha tudod, hogy te is kapsz majd valamit!

2022. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg akar dugni, gondot jelent?
2022. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!