Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket is idegesít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is idegesít a kulcsos hasonlat?

Figyelt kérdés
Ugye ha egy nő már sok férfival szexelt,az egy r___nc, de ha egy pasi sok csajjal, az menő, mert egy ajtó, amit minden kulcs nyit, az semmit sem ér, de egy kulcs, ami minden ajtót, na az király. De megmondom őszintén, én már hányok ettől a példától, és ez nem is jó hasonlat, mert csak annyi, hogy a punci meg a kulcslyuk is lyuk, és a pénisz és a kulcs is egy bot. Szóval azt is mondhatjuk, hogy többet ér egy étterem, ahová minden ember bemegy, mintegy ember, aki minden étterembe bemegy.

2022. máj. 29. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Még életemben nem hallottam ezt a hasonlatot, pedig 40 éves vagyok
2022. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit elavult már ez a hasonlat, de itt van rá a “visszavágás”: A jó hegyező is attól jó hegyező, hogy ceruzákat hegyez ki, a végén pedig a kis ceruza a kukában landol.
2022. máj. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Pont hidegen hagy. Ilyen ezer éves idióta hasonlatokkal nem kell foglalkozni.
2022. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2%

mert átvitt értelemben van, és a példa nagyon is jó és nagyon is valós


egy nő, akinek sok partnere volt, az később komolyabb kapcsolat esetén sok szempontból problémás lesz...


na a qvából lesz a jó feleség nem állja meg a helyét...


mivel ha ribi vagy, nem tudsz elköteleződni egy péló mellett, bármi kis döccenő van, te azonnal ráülsz a következőre, nem becsüli a ribi semmire a dákót


de egy erkölcsös lány, kevés, minél kevesebb numerával, annál kevésbé fog kikacsintgatni, hűséges lesz, odaadó, stb.

nem tudom, ezek a szavak mennyire mondanak neked valamit... egy bizonyos numera után már a fogalmakat sem biztos, hogy értelmezni tudják a hölgyek, nemhogy nyújtani...


egyszóval a nő minősége hatalmasat esik, azt tekintve amit nyújtani tud



ha pedig egy férfi volt több nővel, akkor a haverok előtt lehet min röhögni 2 percig, kitárgyalni, poénkodni... körülbelül ennyi


semmi mást nem befolyásol a dolog

2022. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Pont fordìtva utolsó, egy fèrfi ribi az èletben nem lesz hűsèges, egy csaj ribinèl van rá esèly.
2022. máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4


"semmi mást nem befolyásol a dolog"


Szerinted lehet, hogy semmit nem befolyásol férfiak esetén.


Nálam konkrétan nagyon is: világ életemben kizáró ok volt ismerkedésnél, taszítanak az ilyen férfiak.


Semmivel nem ítélem meg elnézőbben, és semmivel nem vagyok kevésbé elfogadó a pun..-ról pun...-ra vándorló férfiakkal, mint pl. te az olyan nőkkel, akiknek sok szexuális partnerük volt.


De tőlem gondolhatod te is sok más férfival együtt, hogy mindenkinél úgy működik a kettős mérce, ahogy ti azt elképzelitek magatokból kiindulva.

2022. máj. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

" erkölcsös lány, kevés, minél kevesebb numerával, annál kevésbé fog kikacsintgatni, hűséges lesz, odaadó, stb." - ugyan már kérlek. Semmi köze ennek semmihez. Ennyi erővel a bigott vallásos családok lányinak hűségesnek kellene lennie, mégis én nem egyet ismerek aki kikacsingatott a házasságából x év után. Pláne mert 0 tapasztalattal belement a házasságba, valószínűleg tök szar volt a szex meg minden más is. Aztán valakivel megtapasztalta hogy ez lehetne jó is, amire esélye se volt mert házasság előtt ugyebár bűn élvezni az életet. :) Nekem volt 4 éves kapcsolatom, ő volt az első párom, szerettem nagyon is, de nem működött a dolog köztünk. Életemben nem volt vele orgazmusom, nem volt egyforma a libidónk se a vágyaink. Meg is hülyülnék ha még mindig vele kellene lennem csak azért mert akkor leszek erkölcsös. Utána voltam olyan férfiakkal akikkel isteni volt a szex, megőrültem értük, megtanultam kiismerni a saját testem úgy ahogy a négy év alatt nem sikerült. És a legkevésbé se bánom hogy ehhez kellett pár partnerrel több, tapasztalat meg az, hogy ne az ilyen idejétmúlt mentalitás mentén éljem az életem. Ha lenne most valakim akit szeretek ugyan úgy hűséges lennék és nem csalnám meg, ahogy korábban se csaltam meg a párom még akkor se amikor már romokban hevert a kapcsolat.

Egy nő/férfi értékét nem az határozza meg, hogy hány szexuális partnere volt. Akinek valóban ez olyan sokat számít, hogy emiatt nem akar valakivel kapcsolatot azzal jobb is ha nincs közünk egymáshoz. Mondom ezt úgy, hogy összesen négy férfival voltam eddig életemben, de ezek közül többnek is 10-20 partnere volt előttem. És nem érdekelt ha most velem van és engem tesz boldoggá. Normál esetben ezt nézi az ember nem a másik múltját.

2022. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

#7


néhány partner az teljesen más, mint az átlag 20, ami egy átlagosan eljárogatos nagyvárosi lánynál megvan általában


az már egy párkapcsolati döccenőnél könnyen ránéz a köv. pélóra

2022. máj. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Te már csak tudod gondolom. :) Hogy ki mire néz rá meg mikor. Én is nagyvárosi vagyok, el is járok otthonról ha érdekel, mégse ülök bele minden szembejövő pasi farkába. :D Mondjuk ha nem általánosítanál egy egész nemre vonatkozóan akkor lehet meg tudnál fogalmazni egy értelmes választ is.

De akkor visszakérdezek. Egyéjszakás kalandhoz két fél kell nyilván egy férfi meg egy nő. Akkor a dolog férfi oldala az nem ugyan olyan gyarló erkölcstelen?

"egy férfi, akinek sok partnere volt, az később komolyabb kapcsolat esetén sok szempontból problémás lesz..."

"mivel ha hímringyó vagy, nem tudsz elköteleződni egy bina mellett, bármi kis döccenő van, te azonnal bedugod a következőbe, nem becsüli a hímringyó semmire a binát"

"de egy erkölcsös fiú, kevés, minél kevesebb numerával, annál kevésbé fog kikacsintgatni, hűséges lesz, odaadó, stb."

Ugye mekkora baromság?

2022. máj. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%

#9


igen, ez baromság, de az monndjuk tetszik, hogy binának hívod, tetszik ez a szó :D


azért baromság, mert biológiailag is és a párválasztási stratégia is máshogy működik a férfinél, mint a nőnél


nőnek idő kell, mire berakhatja neki a férfi, a férfinek nem kell sok idő


a nőnek azért lesz sok numerája 30 éves kor alatt, azért jön össze a 20, mert ebből volt legalább 10 barátja, és ezeket váltogatta, ugrott egyikről a másikra...


és ebből kifolyólag a férfinek milyen támasza lehet egy ilyen nő?


elárulom, nagyon gyenge


és egy ilyen nőnek, akinek kicsi a becsülete... szerinted ezért érdemes háborúba mennie egy férfinek, hogy azt védje?

megvédje a becsületét egy szórakozóhelyen vagy az utcán?


azt a becsületet, ami sok nőnél nincsen meg egyszerűen, egy bizonyos mennyiségű dákó fölött, nincsen meg az az elköteleződés, nem lehet meg, a korábbi viselkedésből kifolyólag... akkorát nem változik az ember...


nem érdemes... fordított helyzet viszont nincsen

2022. máj. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!