Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kellene "megkérnem" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene "megkérnem" a páromat arra hogy örömet okozzon?

Figyelt kérdés

Én elég nehezen beszélek arról mi jó nekem. Ezért kérnék tanácsot. Tudom az a normális hogy leülök ve, hogy szívem nekem is jól esne ha stb.

Szóval az a gond hogy nem kényeztet szájjal és én eddig előző kapcsolataiban is csak úgy tudtam elmenni.

Nem mondanám hogy nem lehet tisztában azzal hogy mi jó egy nőnek, az ágyban egyébként elég ügyes, tapasztalt is, de mintha nem is tudná hogy ez mennyi nőnek örömet okoz.

Még a kapcsolatunk elején egyszer próbálkozott (nem lett befejezve) és utána két dologra rákérdezett hogy nekem jól esett-e. egyik ez volt, de esélyem sem volt válaszolni mert a másik dolog került fókuszba. Én bamba meg akkor nem tértem rá hogy az máskor is tetszene.

Azóta néha próbálok viccelődve olyat mondani hogy ő miért kapna többet ha én sem, de ezek olyan kis viccnek tűnhetnek, lehet le sem vágja mire gondolok. Tudom, rettentő gyerekesen kezelem, ne csodalkozzak ha nem kapok így semmit, de már nem tudom mit találják ki, az hogy kérek perec megmondom egyszerűen nem megy.

Főleg hogy abban sem vagyok biztos hogy szereti csinálni-lehet épp azért nem csinálna-, mert mikor feljott utána hogy tetszett e egybol hozzatette hogy mert ő ilyet nem szokott csinálni. (Pedig volt jó hosszú kapcsolata is és kalandjai is, nem is értem🤷‍♀️)

Aztán mint írtam, nem beszéltünk tovabb róla.

Nem lehet egy kicsi csűrrel csavarral rávezetni?

Nagyon szégyenlős vagyok a témában főleg ha rólam van szó, pedig már közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, szégyen a fejemre.


Köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 30. 20:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Orálisan próbáld! Beszélgetésnek hívják!
2022. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Légy őszinte, add magad.
2022. máj. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Szinte magamra ismertem az írásodban, én is nagyon félénk vagyok ilyen tèren. Úgy gondolom, h konkrétan az ágyban, szex közben beszéld meg vele, vagyis nem is muszáj beszélned, irányítsd oda a fejét és tudni fogja, mit tegyen. És ha látjs rajtad, h jó volt, és te is nagyon megerősíted ebben, (a pasiknak fontos a megerősítés), akkor màskor is csinálni fogja.

Hajrá! (Tapasztalatból beszélek)

2022. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem lát a fejedbe, mégis jobb lenne erőt venni magadon és beszélni vele!
2022. máj. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos ezt tényleg nem tudod máshogy közölni vele mint egyenesen kimondani. Az a baj hogy ha utalgatsz rá vagy finoman viccelsz vele akkor az könnyen félreérthető, és lehet nem fog leesni neki.

Bár nem tudom, talán az egy járható út lenne ha együttlét után megkérdeznéd tőle hogy mennyire tetszett-e neki az aktus, mi az amit a legjobban élvezett, egyebek. Utána pedig előhozakodhatsz azzal hogy neked is nagyon jó volt, de azon gondolkodtál hogy jobb lenne ha többször elégítene ki orálisan. Vagy esetleg megvárhatod amíg a párod előhozakodik egy idevágó témával, és oda bedobni hogy mit szeretnél.

De szerintem nyugodtan le is ültetheted kettesben, és egyenesen elmondani neki, kétlem hogy felháborodna rajta.

2022. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok én is, bár nem a párom az illető csak szexpartner. Első alkalommal csinálta úgy ahogy, de akkor nem voltam megborotvalkozva frissen ami zavarta. Na mindegy elég fifikas ember ez van. Oké utána több minden is közbejött, előbb menstrualtam utána neki lett herpesze, utána meg mandulaműtétje lett szóval elég szerencsétlenül állnak a csillagok. Minden esetre a 1,5 hónap alatt semmit nem kaptam tőle, így én kerek perec megmondtam neki a múltkor hogy már most minden nyavalyádat kiheverted, ha te se csinálsz semmit az én elvezetemért én se fogok. Csináltam másfél hónapig és nagyon megértő voltam őszintén. De elegem lett ennél találok ezer odaadobb pasit meg szexpartnert is. A legszanalmasabb az volt hogy beharangozta mekkora főnyeremény az ágyban. Persze én megértem azokat az eseteket amikor mutve volt még stb de ez már rég nem kifogás.

Nyilván nálad más, próbáld meg még észlelni vele hogy ezt szeretnéd mert enélkül nincs orgazmusod és szeretnéd ha csinálná. Vagy akkor te sem csinálod ilyen egyszerű, mert az se állapot hogy ilyen full egyoldaluan van ez kezelve.

2022. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
49%
Olvasva a kommenteket: hány privátot kaptatok csajok?😀
2022. máj. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Emlékszel arra, amikor orálisan kényeztettél? Azóta se felejtem, annyira jó volt! Szeretném, ha gyakran csinálnád nekem.


Ennyi. Nem értem, hogy miért kell köntörfalazni, pláne zsarolgatosdit játszani, amiben tényleg a megsértődés, félreértés esélye van csak. Ezzel meg pont az őszinteség van, benne van, hogy mit szeretsz, és meg is erősíted, hogy jól csinálja. Akkor talán lelkesebb is lenne. És igen, kellenek a visszajelzések, hogy most jó, még, stb. ki kell mondanod, hogy mire vágysz közben is, és mondhatod előtte is, utána is...


Nem egészen értem azokat, akik prűdek beszélni róla, csinálni bezzeg... Bár szerintem így nem is lelik benne igazán örömüket benne.

2022. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is sajnos volt ilyen korszakom, amikor nem mertem konkrét dolgokat kimondani. Szóval én "oda irányítottam" a fejét. Lesz ami lesz alapon. Utána meg is kérdezte miért nem szóltam előbb...szóval utána picit kezdtem feloldódni ilyen téren.
2022. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyalj ki te disznó!
2022. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!