Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kellene "megkérnem" a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene "megkérnem" a páromat arra hogy örömet okozzon?

Figyelt kérdés

Én elég nehezen beszélek arról mi jó nekem. Ezért kérnék tanácsot. Tudom az a normális hogy leülök ve, hogy szívem nekem is jól esne ha stb.

Szóval az a gond hogy nem kényeztet szájjal és én eddig előző kapcsolataiban is csak úgy tudtam elmenni.

Nem mondanám hogy nem lehet tisztában azzal hogy mi jó egy nőnek, az ágyban egyébként elég ügyes, tapasztalt is, de mintha nem is tudná hogy ez mennyi nőnek örömet okoz.

Még a kapcsolatunk elején egyszer próbálkozott (nem lett befejezve) és utána két dologra rákérdezett hogy nekem jól esett-e. egyik ez volt, de esélyem sem volt válaszolni mert a másik dolog került fókuszba. Én bamba meg akkor nem tértem rá hogy az máskor is tetszene.

Azóta néha próbálok viccelődve olyat mondani hogy ő miért kapna többet ha én sem, de ezek olyan kis viccnek tűnhetnek, lehet le sem vágja mire gondolok. Tudom, rettentő gyerekesen kezelem, ne csodalkozzak ha nem kapok így semmit, de már nem tudom mit találják ki, az hogy kérek perec megmondom egyszerűen nem megy.

Főleg hogy abban sem vagyok biztos hogy szereti csinálni-lehet épp azért nem csinálna-, mert mikor feljott utána hogy tetszett e egybol hozzatette hogy mert ő ilyet nem szokott csinálni. (Pedig volt jó hosszú kapcsolata is és kalandjai is, nem is értem🤷‍♀️)

Aztán mint írtam, nem beszéltünk tovabb róla.

Nem lehet egy kicsi csűrrel csavarral rávezetni?

Nagyon szégyenlős vagyok a témában főleg ha rólam van szó, pedig már közelebb vagyok a 30-hoz mint a 20-hoz, szégyen a fejemre.


Köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 30. 20:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
5%
Fúj tejszínhabot a puncidra, és mondd, hogy ez a desszert.
2022. máj. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
41%
Valasztar kaptal parat a kerdesedre. Viszont en inkabb arra lennek kivancsi, hogy egyszeruen hogyan fordulhat az elo, hogy valaki nem is akarja kinyalni a parjat, akot szeret, foleg, ha az ugy tud elmenni. Ha szexkapcsolatom van eppen, akkor is termeszetes a masiknak, hogy oromet szerzunk egymasnak.
2022. máj. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
65%
Fonok333, kösz, de nem kértem privátot. Főleg ilyen szánalmasat nem.
2022. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
Nem utalgatni kell, hanem megmondani, mit szeretnél. Beválik ;)
2022. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%

Az alapvető probléma az, hogy ennek alapból kell jönni, és nem kérésre.

Ha ő ezt nem teszi meg, akkor sajnos az azt jelenti, hogy nincs különösebben odáig érte.


Azt viszont, hogy miért nincs erre rágerjedve, azt csak akkor tudod meg, ha megkérdezed tőle.

Valami bibi van, ez tuti.

Én férfiként sokszor alig várom, hogy csinálhassam. 1-2 napnál többet nehezen tudnék kihagyni ennélkül.

Hidd el, ez a természetes, és ez az alap, amennyiben megvan a kellő vonzódás.

Neki valamivel valami problémája van, és azért nem csinálja, ez biztos.

Ezt viszont megkell vele beszélni. Lehet, hogy csak apróság, és egyből rendeződik majd a dolog.

2022. máj. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
61%

ma 11:08

Azért nem kell ilyen messzemenő következtetést levonni. Lehet, hogy vonzódik a kérdezőhöz, stb. csak nem tudja, hogy mit szeret, mert nem kap egyértelmű visszajelzést, de egyéb oka is lehet.

Amúgy meg nem "megkell vele beszélni", hanem meg kell vele beszélni. Tudod a meg igekötő a "beszélni"-hez tartozik, csak azzal kell egybeírni így: megbeszélni.

2022. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

Köszönöm, hogy kioktatsz, de hidd el, hogy itt most a helyesírásnak van a legkissebb jelentőssége.

"Azért nem csinálja, mert lehet, hogy nem tudja, hogy a párja mit szeret"?

Na ezt te sem gondolod komolyan szerintem.

Ha igen, akkor nálad sokkal komolyabb a probléma, mint nálam a helyesírás.

2022. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

A hapsi nyilván észrevette hogy a párja nem ment el mégse kérdezi meg mit csináljak hogy neked is jó legyen?

Szerintem ez alap Kivéve annál aki ilyen önző és úgy csinál mintha minden ok lenne Neki biztos mert ő biztos elmegy

2022. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Férfiként én is úgy gondolnám, hogy mondd meg bátran, de mégsem tanácsolhatom, hogy tegyél olyat, amit úgy érzel, hogy nem megy. :)

Vagy próbáld meg szóba hozni egy beszélgetésben a kölcsönösséget általában, vagy ha valami konkrétabb kell, a 69 pózt. Onnan azért már könnyen rávezetheted. Remélem, segítettem.

2022. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk játszmázás helyett - miért legyen jó neked ha nekem sem az - kinyithatnád a szád, mert beszédre találták ki.
2022. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!