Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Munkahelyi szex történt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyi szex történt már valakivel vagy hallott róla? Kiderült? Hol sikerült összehozni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Igen, történt.

Nem derült ki maga az aktus.

Csak sejtették a kollégák, hogy valami van.

A főnökömmel az irodájában

2022. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Történt már ilyen.

Nem derült ki.

A munkahelyen🤣

2022. máj. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen. Több éves kapcsolat lett belőle.
2022. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Elég sok munkahelyen előfordul "ilyesmi" (a statisztikák szerint a félrelépések 2/3-a munkahelyen történik). Egész nap össze vagy zárva a kollegákkal, a szociális kapcsolatrendszered jelentős részét képezik - úgymond "kéznél van" a megoldás.

Ja amúgy vót' nekem is, karácsonyi party, alkohol, a többi jön magától 😂

2022. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Tortent. Nem derult ki. A munkahelyen.
2022. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen.
2022. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.

Túlóráznom kellett a hétvégén és már csak én maradtam bent. A barátnőm elém jött és bezárkóztunk a kis műhelybe. Ott volt megfelelő magasságú az asztal.

22 voltam a lány meg 20.

26/F

2022. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt nem is egy, egy példa, raktárban dolgoztunk volt egy üres iroda oda jártunk be éjszaka hát amiket csináltunk nem volt gátlásos, egy másik sztori, céges buli 5 faszi 2 csaj így ültünk asztalnál, iszogattunk csajok már elég jól álltak, persze elojott a sex is témának, mindkét csajnak volt faszija,egyik csaj mélyen kivágott egybe részes ruha persze melltartó nélkül, teli hátas tetkó rajta, büfénel már egyik cici elvővesz simogat puszilgat, én elölről kolléga hátulról simogatja, itt már tudtuk szép estének nézünk elébe, mélygarázsban autó persze hoztam pálinkát is mondom hátha el kell az erős is, ez az ötlet lányoknak is bejött le is mentünk egy idő múlva, többit szerintem már ki lehet találni mi történt.... 😁
2022. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem napi szinten b@szogat a főnököm ha ez számít valamit
2022. máj. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A felmondási idő alatt éreztük a kolleganővel, hogy most vagy soha 😄 mindketten kapcsolatban voltunk ugyan de péntek délután miután mindenki hazament a tárgyalóasztalon egymásnak estünk
2022. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!