Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt még orgazmusom (vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt még orgazmusom (vagy nem tudok róla). Baj van velem?

Figyelt kérdés

Szóval...fogalmam sincs hogy volt e már orgazmusom valaha. Viszonylag korán felfedeztem az önkielégítést, de soha nem volt semmilyen "extra" érzésem.

A barátommal elsők vagyunk egymásnak. Viszont neki mindig sikerül elmennie és frusztrál hogy nekem nem sikerül. (A vége fele elfáradok, de nincs bizsergés vagy bármi más érzés.) Én az elején fel is hagytam a masztival, valahogy nem hiányzott. Azóta (3 és fél éve) havonta max. egyszer van rá igényem. Csinálom 1 óráig aztán kiszáradok. Nagyon bosszant. Próbáltam már videókat nézni erről de semmi hasznosat nem találtam:/



2022. jún. 1. 11:35
 1/3 dregor ***** válasza:
89%
Esetleg valamilyen segédeszköz? Lehet hogy párat érdemes lenne kipróbálni.
2022. jún. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A vaginális orgazmust a nők jelentős részének tanulnia kell,

ez pedig csak gyakorlással megy.

Addig próbáljatok a csiklódra koncentrálni.

2022. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha csak a csiklóddal foglalkozol?
2022. jún. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!