Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten ez hogy fordulhat elő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten ez hogy fordulhat elő?

Figyelt kérdés

Mármint hogy vannak olyan szűz, felnőtt korú egészséges (tehát nem retardált, nem ágyhoz vagy tolószékhez kötött) emberek, akik szeretnének szexuális tapasztalatra szert tenni, de mégsem teljesül be a vágyuk?


Mert vidéken még megértem, hogy Pistinek tetszik Gizi, de Gizi még Nórába szerelmes, ugyanakkor Jolánnak tetszik Pisti, de az meg nem akar szégyent hozni a családra, hogy a munkakerülők lányával szűri össze a levet (és ezzel végigvettük a falu összes fiatalját)


De a fővárosban rengeteg lehetőség van. Sok ember, arányaiban is sok fiatal, rengeteg tevékenység (sportok, mozi, színház, kiállítás, fürdők, strandok, parkok, kutyasétáltató, hyppermarket, villamosmegálló , prostik, swinger klubbok). Aztán ha beégsz az egyiknél, többet lehet nem is látod (ha nem akarod), nem vesz szájára a falu. Nekem vidéki csóró gyerekként sem volt lehetetlen, pedig anyám sehova nem engedett. Pénzem is akkor volt, ha diákmunkára mentem, vagy ha maradt még valami Karácsonyi boríték alján.

Ráadásul nem volt még akkor sem Tinder Tündér meg ilyenek.


Félreértés ne essék, nem 1 biten gondolkodom. Az érzékletesség miatt sarkítottam ki a különbségeket.


Másik kérdés: vajon fiúknak vagy lányoknak van nehezebb dolguk, ha a szubjektív (lelki) tényezőket is a megfelelő (de attól nem nagyobb! ) súllyal vesszük figyelembe?


+++++++

Indoklással, ha kérhetem.

+++++++



2022. jún. 2. 20:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
91%

A kérdés értelmetlen. Attól hogy valaki külsőre rendben van, nem jelenti hogy mentálisan is teljesen oké. Itt pl. Van az oldalon egy incel aki elmondása alapján nem néz ki rosszul, edz meg minden de olyan szinten himsoviniszta, hogy a büdös életbe nem kívánok neki nőt.

Az incelek nagyrésze tele van feldolgozatlan traumával, amit nem tudnak kezelni es amiért inkább teóriákat gyártanak a nőkről, semmint szembenézzenek magukkal.

2022. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Egyes, ez a kérdés szerintem szexista. Vannak női incelek is!
2022. jún. 2. 20:39
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. De a többsége az inceleknek férfi. És itt nem elhanyagolható többségről beszélünk.
2022. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy több az ember a városban, nem lesznek jobbak az esélyek. Eleve több az ember, több a foglalt is.
2022. jún. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Volt ám másik kérdés is. Szóval kinek van könnyebb/nehezebb dolga? Nő/férfi?


A "több a foglalt is" válasz csak akkor lenne releváns indoklás, ha abból indulnánk ki; az emberek túlnyomó többsége foglalt. De ez nem így van.

2022. jún. 2. 21:45
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

"ha abból indulnánk ki; az emberek túlnyomó többsége foglalt. De ez nem így van"


Dehogynem.


Egyébként egy nőnek sokkal könnyeb dolga van. Férfiként, ha átlagosan nézel ki, 10-ből 7 nő elhajt a francba. Nőként ha átlagosan nézel ki, 10-ből 9 férfi szóbaáll veled.

Nőként ha csúnya vagy, még mindig ott a smink. Férfiként ha csúnya vagy, akkor csúnya vagy.

2022. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
#6.. nem.. Nőként ha átlagosan nézel ki 10-ből 8 pasi konkrétan rád akar mászni. :D
2022. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
11%
Kit érdekelnek ezek? Ezek már igazi lúzerek!
2022. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
89%

"Annyi az általános észrevételem, hogy Badoon sokkal könnyebb matcheket szerezni, mint tinderen, annak ellenére, hogy a tindert elvileg többen használják..."


Nos, nem feltétlenül. Nekem Tinderen sokkal több matchem volt, sokszorosan annyi, mint Badoo-n. Igazából attól függ, milyen típus vagy. Tinderen azért sokkal több értelmes nő van, de nehezebb is őket felcsípni, ez is igaz. Badoo-n azért elég trash a színvonal, és ezt messze nem csak én gondolom így.

Minél igényesebb, jobban kinéző és magasabb státuszú vagy kérdező, annál inkább a Tindert tudom ajánlani.

2022. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Oh elnézést, rossz kérdéshez írtam 🤦‍♂️
2022. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!