Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Skacok, voltatok már Tinder...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skacok, voltatok már Tinder randin Budapesten tanuló külföldi (arab) lánnyal?

Figyelt kérdés
Mire számítsak? Nagyon aranyos, intelligens lánynak tűnik, csak kipát hord. Gondolom ne hívjam meg alkoholra?
2022. jún. 4. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha arab hogy hordhat kipat ?
2022. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Te szerintem kevered a kultúrákat, ami az arabok esetében minimum veszélyes :D
2022. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem te a hijabra gondolsz
2022. jún. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja igen hijab lesz az bocsi. Kipát a zsidók hordanak
2022. jún. 4. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Én egyszer Tunéziaival randiztam. Átjött szinte egyből match után, iszogattunk, ő smárolt le nem sokkal azután, hogy látta már nagyon nézem a melleit. Nem sokkal előtte mondta apakomplexusa van, én meg vicceskedve rákérdeztem, hogy hasonlítok apádra? Mondta egyáltalán nem. :D. Aztán lehúztam róla mindent, olyan szőrös volt, hogy szerintem borotvát nem látott még. Illemből megkérdeztem, hogy lemenjek e, azt mondta nem kell. Szóval beraktam. Kicsit mozgott alattam, nem volt túl élvezetes. Később kifliztünk, aztán addig dörgölte nekem a fenekét amíg nem állt fel, bár nem örültem, mert egyáltalán nem élveztem az előzőt sem. Szóval letudtuk, másnap hazament. Töröltem mindenhonnan.



Tavaly novemberben talán, akkor a legjobb nővel akit láttam valaha, összematcheltünk. 1 hétig beszéltünk de elég rossz volt. Aztán a semmiből írt rám hajnali négykor hogy mit csinálok. Épp készülök aludni. Bulizni van mondja és szar. Találkozzunk, van egy üveg vodkám. Mondja ok. 40 perc az oktogon. Mondja ok, szórakozóhelyen megvár. Megtaláltuk egymást, kísért el az aradi utcába ahol lakott. Eléggé gyanús volt mert full üres volt az utca, és mögöttünk 15 méterrel, mellettünk az út túloldalán, és előttünk 10 méterrel sétált 2 1 2 arabnak kinéző figura. Meg akartam állni, övemen volt a kezem, hogy az az egyetlen amivel van esélyem védekezni. De mondta hogy menjünk. Azt hittem konkrétan, hogy el leszek rabolva. Szerencsére nem, felértünk a lakásba, oltári dzsuva, bár nem egyedül lakott az ő szobája csak rendetlen volt kicsit. Lényeg a lényeg, hogy iszogattunk, és lekaptam, lassan kerültek le a ruhák, de nem volt gumi nálam, mert honnan szerezzek reggel négykor. Annyira gyakran meg nem alakul, hogy tartsak otthon, mert csak tönkremegy. Szóval döngetem, mondja durvábban durvábban, de nem mehettem el benne. Úgyhogy jó egy óráig mindenféle pózban csináltuk, ült az arcomon, (ő borotválta) és fojtogatott is, oltári volt. Aztán egyszer taliztunk még, de ott már nagyon furi volt a csaj, pedig várta a találkozót, meg szívezte az üzeneteim, meg ő keresett, de aztán offolt. Szóval nem értettem. Na mindegy. Nekem ezek a tapasztalatok, iszlám országból származó nőkkel. Jó melleik voltak nagyon! Nagyobbak mint a magyar átlag.

2022. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzol Aleyna 😩😩😩 ötös voltam,és ő a török volt.
2022. jún. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!