Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám visszafordítani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszafordítani ezt a folyamatot? Gyorstüzelő leszek?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja jöttem össze a barátnőmmel, akivel isteni a szex. A lényeg, hogy az első hetekben (is) rengeteget dugtunk. És az volt, hogy bármeddig bírtam, sőt, még a végén megkellett dolgozzon szájjal is, hogy eltudjak élvezni, akár egy órát is bírtam döngetni. Ő pedig imádta, hogy többször hatalmas orgazmusa volt közben. Most egyre szerelmesebb vagyok én is bele, és egyre szorosabb a kötelék. És az utóbbi alkalmakkor azt tapasztaltam, hogy behatolás után már néhány lökés után kap el az ingeer, hogy el kell élvezzek. Még vissza tudom tartani, de félek hogy rosszabb lesz és akkor már nem tudom úgy megdugni, ahogy az elején megszokta. Ez mitől van? 26f

2022. jún. 5. 12:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%

igen


ne aggódj miatta, csak engedd el a spriccet


nem nagy dolog ez


max a csaj néz, mint a luki nyúl, és ennyi

2022. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj, ez csak átmeneti dolog
2022. jún. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Na hát tegnap este az volt, hogy lelankadtam aktus közben, ami miatt nem tudtam rendesen megdugni, ma meg beparáztam, hogy megint ez lesz, és nem is volt rendes merevedésem, kínlódás volt az egész. Most meg látom hogy zavarban van és gondolom azt hiszi, bajom van vele… Egyre jobb.
2022. jún. 7. 22:17
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

ahahahahahahaha


impotens bácsi

2022. jún. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

A holtpontot többször átlépve szerintem simán hosszabbra lehet nyújtani :) .


22/L

2022. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

#5


azt te meg honnan tudnád?


gyorstüzelő és kész

2022. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát, kicsit korán kezdted a korai magömlést, sokaknál 30 évesen jön elő, esetleg 40 évesen, van akinél viszont már 25 évesen is


van akinek merevedési problémája van, ugyanebben a korban


ez ilyen

2022. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem korábban is volt problémám a korai magömléssel. De az elmúlt 2 este elég jól ment a szex, csak nem olyan kemény végig, de legalább jól bírtam.
2022. jún. 11. 07:46
 9/11 anonim ***** válasza:
hasonló cipőben vagyunk. Most nekem is gyorsan megy. Régen mindig ő ment el hamarabb,és én utána,de most olyan időszak van,hogy én vagyok az első. Remélem fordul majd
2022. jún. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

6. Te meg miért vagy érzékeltem bunkó? :D


Minden tanulható!

2022. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!