Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mondjak azt a nok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak azt a nok ha flort helyzetben kerulnenek hogy "van pasim"? Miert hasznaljak ezt ?

Figyelt kérdés
Nem dicsekveskepp de nem egy novel szexeltem mar ugy hogy volt pasija.

2022. jún. 6. 20:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Lekoptató duma
2022. jún. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Volt aki ezzel?? akart lerazni aztan masfel evig dugtam a pasija mellett.


Megint nem dicsekveskepp iron de nem ertem milyen cellal mondjak a nok van pasijuk. Ne azert ne akarjon valamit mert pasija van hanem mert szereti....

2022. jún. 6. 20:57
 3/19 anonim ***** válasza:
20%
Aki ezt használja, az simán elmegy mással szemrebbenés nélkül.
2022. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is ezzel szoktam kezdeni. Ha nem érti meg akkor stílust szoktam váltani
2022. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt szeretné, hogy tudd. Mi nem világos? Nem akar rendes kapcsolatot, vagy nem akar tőled semmit, ezért szól.
2022. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
"Nem dicsekveskepp de" én megmondtam, hogy a Javelin hatásos lesz az orosz tankok ellen
2022. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6. Te jó ég :DDD
2022. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a válasz az, hogy azért, mert a nyomulos férfiak sok esetben nem fogadják el ha a nő azt mondja hogy "nem", vagy "nem érdeklődöm". Hamarabb tisztelnek egy olyan férfit akit nem is ismernek, mint az előttük álló nő válaszát.

Nekem is kellett már azt hazudnom hogy van valakim, mert nem akart leszállni rólam az illető és már fenyegetve éreztem magam. Pedig előtte többször elmondtam hogy nem ismerkedek vagy ő nem érdekel.

(Természetesen nem minden férfi ilyen, ezért is emeltem ki az elején hogy a nyomulósok, mielőtt valaki nekemjön.)

2022. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%

Mi az a helyzetbeN kerülni? És a vesszőkről legalább hallottál már, ha használni nem is használod őket?

Van pasim = foglalt vagyok. Ez ennyit jelent. Elég ciki, ha ezt magyarázni kell. De az se nagy dicsőség, hogy foglalt nőket fektetsz meg. Kb. annyit érsz, mint egy műf.sz, csak azt meg is kell venni pénzért, te meg ingyen vagy. :D

2022. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Sajnalom hogy nem jott at a kerdes lenyege.

Miert kell azt mondani vagy hazudni hogy pasid van?

Foleg ha utana meg meglehet oket fektetni azt dugnak a pasijuk mellett.

En sem azert nem szexelnek ma's novel mert baratnom van hanem mert szeretem es tisztelem.

2022. jún. 7. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!