Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mondjak azt a nok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondjak azt a nok ha flort helyzetben kerulnenek hogy "van pasim"? Miert hasznaljak ezt ?

Figyelt kérdés
Nem dicsekveskepp de nem egy novel szexeltem mar ugy hogy volt pasija.

2022. jún. 6. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10.


Fentebb is le lettem pontozva, de az igazság még mindig az, hogy ezek a nők nem tudják mi az hogy becsület, önbecsülés. Másokba rúgnak bele és sokszor érdekek miatt mennék bele egy kapcsolatba, vagy hogy kihasználják a másikat. :)

2022. jún. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 Mi van akkor ,ha valóban van pasija. A flört helyzet az egy tág fogalom. Ha csak te flörtölsz vele de ő nem akarja és ezt mondja az egy normális reakció. De személy szerint még nem találkoztam olyannal aki akart ismerkedni meg flörtölt is de random bemondja ezt aztán folytatja. Nekem ez olyan Fantasy kategória
2022. jún. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igen, ez is igaz.

Érdekes helyzet lenne. 🧐

2022. jún. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem josz be a nonek ;)
2022. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

14.


Ez szubjektív, mindenkinek más az ideál. Nem tudhatod hogy melyik nőnek milyen.

2022. jún. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond hogy nem jovok be es azzal sincs gond hogy pasija van de szamomra hulyen hangzik azzal haritani mert "van pasim"
2022. jún. 7. 08:18
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehat szerinted bejossz neki, szerinted mindegy hogy van pasija vagy nem, de miert mondja azt... A pszichiatered szabin van ?
2022. jún. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik? Hát, pedig a hiba te készülékedben van. Szokj hozzá, mert másokat rohadtul nem érdekel, hogy neked mi hangzik hülyén.
2022. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez eléggé gáz.

Miért kell mások kapcsolatába belerondítani? Legalább neked legyen eszed, ne legyél ilyen..

Nem mindegy hogy van-e valakije vagy nincs...

2022. jún. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!