Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most ebben a helyzetben mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ebben a helyzetben mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. És az az igazság,hogy néha (sokszor) eljátszom magammal a zuhany alatt. De múltkor a párom számon kért, hogy bizony a zuhanyhangokból hallatszik mit csinálok. Úgy mondta, mint akit ez zavar ezért azóta is zavarba vagyok tőle és most azóta nem merem csinálni, mert feszèlyezve érzem magam. Amúgy jól megvagyunk de nekem ez ilyen plusz. Pl mikor mensinèl görcsölök a langyos víz pluszban jó és teljesen más is. De látom rajta, hogy zavarja. Most mit csináljak?

2022. máj. 16. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy legyen férfi és hagyja megélni a vágyaidat. Maszturbáljon ő is, ha ennyire zavarja.
2022. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz vissza, hogy ha hallottad mi történik akkor miért nem jöttél be hogy végre rendesen megdugj? 😅

A fickód egy idióta, a helyett hogy támogatná a szexualitásod kibontakozását, megélését inkább nekiáll komplexusokat, gátlásokat elültetni benned.

2022. máj. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de férfiként egy bizonyos szintig még izgató is lenne, biztos kihoznék belőle valami extrát.
2022. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jólesik néha a maszti egyedül, ezt nyíltan közöltem is a párommal már a legelején. Kifejeztem, hogy engem nem zavar, ha Ő is játszadozik magával néha, persze, egyik se menjen a közös intimitás rovására. Nem is megy, megértette, Ő elvileg nem masztizik, de nem zavarja, ha en igen. Amúgy mindig akkor csinálom, ha nincs itthon. De volt már rá példa, hogy rákérdezett, hogy aznap csináltam-e és nem volt baj. Fontos egymás tisztelete és a nyílt kommunikáció. Kérdezd meg tőle, miért zavarja, elhanyagolva érzi-e magát vagy sérti az egóját. Javaslom, hogy meséld el neki az érzéseid, hogy megnyugodjon, nem az Ő hiányosságai miatt van ez.
2022. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem lenne semmi bajom vele, de azért inkább üljetek le és beszéljétek meg, hogy őt miért zavarja.
2022. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, amíg nem megy a közös idő rovására, addig ezzel semmi baj nincs. Nehogymár a zuhanyrózsára legyen féltékeny, édes istenem. :D Mondd neki, hogy nőljön fel és vegye tudomásul, hogy mindenki maszturbál.
2022. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen miért kell kiakadni? Engem izgatna a dolog, sőt lenne olyan nap amikor közben meglepném a páromat és egyoldalúan segítenék neki.
2022. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég hihetetlen (gondolom ha nagyon hangos lennél közben akkor te is tudnád, hogy mit is hallhatott?) Vagy csak feltételezi, vagy inkább kukkolt. Mondd meg neki, hogy téged meg ez zavar. Fürdésnél se ne hallgatozzon se ne kukkoljon téged!
2022. máj. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg! Én pl imádnálak!
2022. máj. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos hölgy lehetsz, én is imádnálak🤭.

Amellett hogy a barátodnak ehhez egyébként semmi köze, szerintem ez iszonyú bunkó és érzéketlen dolog tőle, hogy arra késztet hogy feszélyezve érezd magad tőle. A saját testeddel azt teszel amit akarsz, abba rajtad kívül másnak nincs beleszólása. Kiváncsi volnék egyébként, vajon ha ő maszturbál az rendben van🤔?

2022. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!