Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek fém rácsos ágya van az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek fém rácsos ágya van az szereti a kikötözéses szexet, bdsm-et, vagy nincs ilyen összefüggés?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem fa gallériás ágyam van, magamnak csináltam, még kerete sincs, csak egy felépitmény, rajta egy matraccal. :D Mégis szeretem a tortúrás szexet és a kikötözést is. Ha nem lenne nyilvánvaló férfi vagyok, mielőtt rám irna valamelyik gyökér.
2022. jún. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen összefüggés nincs. A BDSM nem azon múlik fémrácsos-e az ágyad, van akinek szimplán csak tetszik ez a stílus.
2022. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is magam csináltam a fa francia ágyat, nagyon jó volt. Matrac alatt fülek, kampók stb. Gyerekek elől teljessen eltakarta a matrac, diszkrét volt. Aztán lecseréltük vasrács ágyra. Na, az egy kalap sz@r. Nem BDSM re való. Lötyög, nyeklik-nyaklik, nyikorog stb. A régi fa ágy masszívabb volt.
2022. jún. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam anno ez is szempont volt az ágy választásnál igen.
2022. jún. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 stretchrack ***** válasza:
100%

Sokkal inkább aki szereti és műveli a BDSM-et, ahhoz passzoló ágyat fog venni vagy csinálni :)

A bútoráruházas fém rácsos ágyak ligthos játékhoz jók, jelképes kikötözésre alkalmasak, extrémebb erőhatásokat nem bírnak.

Én is ennek megfelelően csináltattam fából rácsos franciaágyat, amit így is leamortizáltunk fél év alatt. Kicsit feljavítottam így már bírja a gyűrődést - gyakorlatilag kínpadként funkcionál.

2022. jún. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, instabil. Fenekeléshez sokkal jobb egy fekvenyomó pad, a legkirályabb az iskolai ugrószekrény.
2022. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiskorom óta ilyen ágyam van, de csak 20 évesen akkori párommal játszottunk rajta ilyeneket, azóta persze tetszik hogy ilyen, és van is egy bilincs rajta:)
2022. jún. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!