Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs nőként orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs nőként orgazmusom?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy volt e valaha, de szerintem nem. Már egészen kiskorom óta maszturbálok (amióta az eszemet tudom), azt élvezem is, de nem tudok elmenni. Néha közben jobb, de ezt nem nevezném orgazmusnak. Viszont egy idő után fáj, kellemetlen, akkor kell egy kis szünet. Próbáltam a kezemen kívül tiniként fogkefével, zuhanyrózsával stb, most meg vibrátorokkal is, de semmi. Mikor a párom próbálkozik kézzel, az kellemetlen, fáj sokszor, de mikor kinyal, azt többé-kevésbé élvezem. Még nem feküdtünk le,vele van az első komolyabb kapcsolatom (22 èves vagyok), mert nem akar nagyobb fájdalmat okozni.

Miért nincs orgazmusom? Miért fáj, mikor ő próbálkozik? Lehet ellene tenni valamit?



2022. jún. 11. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Léghullámos csiklovibrátort próbáld ki. Attól 99% hogy lesz orgazmusod.
2022. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyiket ajánlod? Valami olcsóbb (csóró egyetemista vagyok) lenne jó, ami azért tényleg segítene, valamint lehet rendelni is, nem kell szexshopba menni miatta (ahhoz félénk vagyok). És ez mennyivel jobb, mint a sima rezgősök?
2022. jún. 12. 00:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Satisfyer. Online rendelve olcsobb is.

[link]

Sima rezgostol nekem nincs orgazmusom, de ettol brutal nagy.

2022. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

(Egyébként ilyet már láttam szerintem, de valami lézeres bajuszeltávolítónak néztem... Értek ehhez is :) )

2022. jún. 12. 00:58
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hüvelyi soha nem volt!

Ha pasival vagyok,akkor is nehézkesen megy ujjal.

Ha egyedül vagyok,és úgy csinálom akkor sikerül.

35 N

2022. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Több oka is lehet. Nem vagy béna, sok nőnek nem sikerül, vagy később jön rá hogyan működik a teste, ez normális.


- stressz

- nem megfelelő (kevés) előjáték

- rossz póz helyzet


Szex közben vagy lovaglóban érdemes próbálni, (csikló izgatás) vagy misszionárius pózban, ha együtt lesztek majd. :)

2022. jún. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3. Akinek átlagos, esetleg több száraz orgazmusa van, annak erőteljesebb lesz tőle? Kíváncsi vagyok :D
2022. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pasival sincsen?
2022. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még esetleg meglehet próbálni szakembert, meg persze sokat gyakorolni.
2022. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok nőnek egyáltalán nincs orgazmusa, ennek általában mentális blokk az oka. Ha egyedül sem tudsz elmenni, a partnered sem valószínű, hogy ki tud elégíteni. Én eddig egy nőt gyógyítottam ki ebből, 6 hónap alatt. Hetekig teljesen alfában voltunk, elvittem egy erdei házba a semmi közepére. Az izgő-mozgó csajt le kellett nyugtatni, hosszan, nagyon hosszan beszélgetni vele a gyerekkori traumáiról (az anyja megállás nélkül basztatta), néha lementünk masszázsra, egy napokig ittunk, rengeteget sírt, stb. Végül mikor kibőgte, kibeszélte, kihányta magát, nagyon sebezhető lett, bújt hozzám mint az állat, csókolóztunk, pettingeltünk, és életében először el tudott menni szex közben.


Nagyon örültem neki, hogy összejött, de rájöttem, hogy ezt nekem nincs türelmem végigjárni minden alkalommal. Nem sokra rá meg megismertem a feleségem :)

2022. jún. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!