Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy sportos 50 eves F valoszin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sportos 50 eves F valoszinuleg meddig birna egy 18 evessel?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát esélyes, hogy egy 18 éves hamar cigányútra menne. Ezeket a lányokat nehéz kordában tartani már. Elég nekik pár kedves szó és letérdelnek egy fiatal helyes fiú elé.
2022. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
A 18 éves jóval hamarabb kidöglene, mint az 50 éves
2022. jún. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

60 is elmúltam, de nem tojnék be az ijedtségtől!

Max hamarabb gerjednék fel, mint egy másik 60 éves nőtől! :)

Te vagy Kérdező a 18 éves lány?

2022. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Ma holnap 50 vagyok. 18-tól 35 évesek ig bezárólag vagyok kapcsolatban. Változó szexuális töltettel. Pont hogy a 18-25 évesek nem olvadnak el, egy korban azonos, nagyszájú, önző, ki-be varrógép stílusú kisfiútól.

Ezeknek a lányoknak, java része az érett 30-50 közötti férfiak társaságát keresik. Ha jó a kondija, a férfinek akkor nincs gond. De nemszabad, túl hosszútávra tervezni.

Sajnos a nagy korkülönbség miatt. Egy ilyen fiatal lánynak más az életritmusa. S ez utóbbi, amin nem nagyon lehet változtatni.

Nehéz a lány életében részt venni. Úgy mint szülők, barátok, stb.

Nehéz integrálódni az életébe. Bármennyire fiatalos a férfi, ezek a kapcsolatok néhány év nél nem tartanak tovább.

2022. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Amíg a pénztárca kitart.
2022. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%

Több, nagyobb korkülönbséggel működő kapcsolatom volt már.

Engem szinte megfiatalít, ha egy 10-20-30 évvel fiatalabb nővel voltam együtt! És általában tartósnak bizonyultak a kapcsolatok!

De nem mindenki társat keres egy fiatal lányka személyében!

2022. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban sportos és fizikailag jó kondiban van, akkor mondjuk 2 menet.Persze azon is múlik a 18 évesnek milyen szexuális tapasztalata van..

A nagyobb korkülönbség kapcsán egyetértek a 4 es hozzászóloval.Hosszú tavra nem erdemes tervezni vele.😏

2022. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!