Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM, perverz vágyaitokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM, perverz vágyaitokhoz találtok megfelelő partnert?

Figyelt kérdés
Kinek milyen vágyai vannak, mit szeretne kipróbálni? 56F

2022. jún. 15. 14:10
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Már kipróbáltam 22/l
2022. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan együttlétet ahol a hölggyel közösen maszturbálhatok és a végletekig húzza az agyam mire magamévá tehetem….folytatásban pedig kölcsönös pofozás,köpködés, csúnya beszéd….torokbaszás, anál stb.. egyenlőre nem találtam partnert. 27/F
2022. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sok vágyamvan,szerencsére jó párat mármegéltem,de nagyon nehéz igazán perverz nőt találni aki felválalja a vágyait.

45F

2022. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4 pont lexarom mit gondolsz, tag vagyok pixin, de nem foglak keresni a mentalitásod miatt.
2022. jún. 15. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen találok szerencsére - mondjuk teszek is érte. Nyitott szem, jó megérzések, jó emberismeret a lehetőségek észrevételéhez ÉS leginkább kommunikáció. Pixie, FF party tökmindegy, stílus, kisugárzás, személyiség, iq, eq, kommunikáció, emberismeret, tapasztalat - ezek kellenek hozzá a felület már másodlagos.
2022. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Már itt is találtam

Dom fi

2022. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Szemtelenül fiatal lányt ( 16< ) hosszú órákig kényeztetni behatolás nélkül. Sajnos még "valamit valamiért" alapon sem igazán sikerült rá nyitott, kíváncsi lánnyal találkozni, beszélgetni róla, megismerni egymást és utána megélni ezt a vágyat.

48+Ffi

2022. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet találni, de ezek nem hosszú távú kapcsolatok.

A két fél kreativitásától,és a határok kitolásától függ.

De sokszor kapcsolat lesz belőle. Ami miat felhigul az egész.

Nekem a nyitottság, és határtalan perverzségemnek köszönhető, hogy mindig tudok pótolni egy szub lányt. Nehéz, de kell mert van aki függőjévé válik az érzésnek.

Ez inkáb a veleszületett hajlamnak köszönhető, és nem a divat, meg kényszer dom ság nak.

Nekem ugyanolyan jó érzést nyújt egy alapos fenekelés, mint megcsinálni egy beöntést egy enema fetisiszta szub lány nak. De egy pelenkázás se okoz gondot, mert az alap szakmám ápoló.

Volt olyan szub lány akinek anál tágítás előtt három orgazmust okoztam, majd amikor kifáradt, könnyebben ment a tágítás.

2022. jún. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki keres talál. Ahhoz tenni kell.

A rib.nc neveldében mindig van egy szabad hely.

2022. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy ideje érdekelne, hogy egy fiatal sub párt domináljak.
2022. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!