Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok nektek kozaro ok lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok nektek kozaro ok lenne egy fiuval kapcsolatban ha regebben egyszer kiverte az egyik haverjanak?

Figyelt kérdés
Össze jönnetek igy vele?
2022. jún. 16. 16:11
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kizaro*
2022. jún. 16. 16:12
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú vagyok, de tuti nem mondanám el, ha ilyen egyszer történt volna velem. Legalábbis biztosan nem egy kapcsolat kezdetén. Ha már rendesen megismertük egymást, akkor ilyen múltbeli marhaságok már nem fognak igazán számítani.
2022. jún. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez nem kizáró ok
2022. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam se kizáró, de nem értem, miért akarnál felhozni ilyesmit ismerkedős fázisban.
2022. jún. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 October15 ***** válasza:
100%
4.: Kis naiv. :D Anno KRE-n egy csaj 2 óra ismerettség után közölte a komplett szakkal, hogy a pasija biszex. :D De így abszolúte a semmiből, a kutya nem kérdezte hidd el. Vacsora alatt meg szerinte jó ötlet volt arról beszélni, hogy havi közben oké-e a nyalás. Na vannak fura emberek.
2022. jún. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Hali, jó látni, hogy nem hunytál el covidban. (Szerintem nem futottam bele kommentedbe a másfél évvel ezelőtti kórházból való bejelentkezésed óta.)

2022. jún. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. De nekem volt 2 biszex pasim is, alapból nem zavar semmi múltbeli esemény, ha monogám az illető.
2022. jún. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 October15 ***** válasza:
100%
6.: Valszeg azért mert nem jártam GYK-n azóta, vagy legalábbis nem nagyon rémlik. Mondjuk az is kérdés, hogy mennyire unhattam magam ha kórházból GYK-ra írtam... oh hol bsztam el az életem. [Költői kérdés, hol nem.]
2022. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#8

Szerintem gázabb, hogy nekem kórházban sem kell lennem ahhoz, hogy gyk-ra írogassak. 😀 Őszintén nem tudom, mi mást kezdhetne ott az ember magával. Bár lehet, egy fokkal még mindig érdekesebb, mint otthon lenni koronásnak (csak abban van tapasztalatom).

2022. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizáró ok. Vannak bi barátaim is, a barátom is bi. Ő például sokkal több mindent tett előttem és velem is, voltunk 3-asban is 2 bi ffi és én.

N

2022. jún. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!