Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fodrásznál, masszőrnél, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fodrásznál, masszőrnél, vagy orvosi vizsgálaton, közös öltözőben, strandon, sport közben, családtag előtt, milyen hasonló (kellemetlen) helyzetben volt spontán merevedésed, mi történt?

Figyelt kérdés
Életkort is írjátok meg, hány éves korotokban történt? Csak fiatalon vagy később, érett férfiként?

2022. jún. 17. 12:42
A kérdező szavazást indított:
Igen, már volt spontán merevedésem olyan helyzeten, amikor nem kellett volna
Nem volt spontán merevedésem váratlan, kellemetlen élethelyzetben
Egyéb, kifejtem hozzászólásban
42 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milliószor volt már, ezt nem is lehet számon tartani.
2022. jún. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék most rögtön egy konkrét esetet felhozni, de biztosan volt. Ugye fiatalon szinte bármire feláll.

Mivel feszes fecskét hordok, szinte észre sem lehet venni, mert hozzásimul a testemhez a farkam, tehát nem volt belőle ciki helyzet.

2022. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandon többször jártam így fiatalon
2022. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Még fiatalabban a fodrásznál volt mindig úgy öltözött ki a csaj mint valami prosti imádtam állt is a cerka
2022. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tizenévesen nekem is a fodrászcsajokra állt a dákó. Ha belegondolok, ők voltak az első ilyen testi kontaktus élményeim. Mai napig egyik kedvenc erogén zónám a nyakam, tarkóm, füleim.

Középisoklás koromban a felnőtt háziorvos egy frissen végzett dokinéni lett a körzetükben, át is jelentkeztem hozzá a gyerekorvostól. Nagyon szimpatizáltunk, én pedig totál rá voltam gerjedve. 17, közel 18 évesen autóbalesetem volt, komoly agyrázkódást kaptam. Három hétig otthon voltam. Hetente feljött megnézni a dokilány. Második alkalommal épp fájt a hasam is, így jobban megvizsgált. Nekem pedig felállt a szerszámom. Pizsamanadrág nemigen fogta le. Kellemetlen volt, de elpoénkodtuk, így végül jól sült el. ;-) Ok, nem sült el, :-) de nem volt túlságosan zavarba ejtő. Fél évig kerülgettük egymást, majd együtt elmentünk egy rendezvényre, ami kvázi randi volt. Egy héttel később már konkrétan randiztunk. 2,5 évig jártunk, mai napig barátok vagyunk.

2022. jún. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Tinikorban kinek nem volt olyan hogy bárhol, bármikor felállt volna? Semmi gond nincs belőle, egyszerűen nem mutogatod és egy idő múlva lelankad ennyike.
2022. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Masszőrnél most is,főleg, hogy mellkas és hát oldalról is masszíroz és amikor meg kell fordulni, általában áll a farkam.

Én igyekszem leplezni, ő meg profi masszőr és megy tovább a dolog. És nincs a végén happy finish :)


36f


(Fiatalabb korban meg minden szituációban 😅)

2022. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 manly ***** válasza:
100%
Nekem fodrásznál, fogorvo. nőnél volt már.
2022. nov. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Strandon és masszőrnél mindig merevedésem van. A legcikibb még iskolában volt amikor feleltem felállt a tanárnőre. 22f
2022. nov. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 manly ***** válasza:
Fiatal koromban több.zör volt különböző hel.eken.
2022. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!