Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt pénisz hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt pénisz hogyan tudna hamarabb elmenni együttlétkor?

Figyelt kérdés

Pont ilyen jellegű cikkeket nem nagyon találtam még, azért írok ide. De olvastam, hogy a körülmetélt pasik tovább bírják, kevesebb az idegvégződés stb…

És lett egy friss ”””szexpartnerem”””, aki körül van metélve, és nem nagyon sikerül elmennie, amikor együtt vagyunk. (még csak egy alkalom petting és egy alkalom szex volt)

Én persze már réges rég elmentem miután csináltuk még egy jó ideig, de ő nem ment el (bár ezen nem lepődött meg, meg nem furcsállta stb, ez a normális neki). És a kérdésem az lenne, hogy ha sokáig csinálnánk elmenne vajon egyáltalán? Vagy van valami praktika, hogy mit csináljak? Erősebben vagy gyengébben csináljak dolgokat vagy bármi??? (amikor kérdezgettem, hogy jól csinálom-e, akkor mindenre igen volt a válasza, tetszett neki, ezen a téren szerintem nem olyan tapasztalt, így még ő sem tudja mi lenne neki az az igazán jó)

20/L



2022. jún. 17. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Körülmetéléstől nem csökken az idegvégződések száma eggyel sem... az ha egy pasi lassan megy el (bár a korai magömlés a gyakoribb) totálisan független attól hogy metélt-e vagy sem.
2022. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
chh inkabb orulj neki.. 😂 2 honap mulva meg kifogsz egy gyorstuzelot, elso dolgod lesz idejonni hisztizni
2022. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy alkalomból ne vonj le még messzemenő következtetést, lehet épp a neked való megfelelés miatt tartott eddig.

Érdemes lenne inkább vele megbeszélni, mint hogy itt kérdezel.

2022. jún. 18. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalomból valóban nem lehet következtetni semmire. Ugyanazon pasinál is előfordul hogy egyszer 40 perc, maskor meg 5ig is izzadva tartja.

Szerintem meg pont hogy ne hozd föl neki, a férfiak erre elég érzékenyek tudnak lenni.

És igen, lehetsz játékosabb, szenvedélyesebb, ha nem vagy most is az.


Amugy az idegvégződés nem lesz kevesebb, sőt inkább pont hogy érzékenyebb, mert nincs ami fedje.

2022. jún. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Na hogy tapasztalaton alapuló választ is kapj (persze nem általános, de remélem, segít):

Vékonyabb óvszer, illetve más védekezési forma segít, de sokszor nem csak ezen múlik. Néha a hangulaton, mennyire van beindulva, mennyire fáradt, ivott-e stb. Kézzel/szájjal izgatva jó nedvesen kell tartani, akkor akár hiperérzékeny is tud lenni a makk.

Van, hogy 5-10 perc alatt elmegy, aztán van, hogy sokáig, sok pózt váltva sem. Általában nálunk az elején érzékenyebb, aztán kicsit érzéketlenebbé tud válni, ez gumitól független, de sokat számít, ő mit érez fejben. Bizonyos pózokban fizikailag több inger éri/szűkebb, de pl kutyában a pszichológiai hatás, dominancia is sokat dob, ha magának irányítja.

De segíthet az is, ha más erogén zónáját éri közben inger, ugyanúgy, ahogy pl a nőknek a csikló. Dirty talk is fokozhatja az izgalmat, fejben közelebb viszi.


Ezek kb mind olyan dolgok, amikhez egy elmélyültebb kapcsolat, bizalom kell. Amikor már ismerjük egymás testét, vágyait.

Kezdetben csak annyi a fontos, hogy segíts megteremteni ezt a légkört. Ne erre koncentrálj, hanem arra, hogy te elengedd magad, élvezd, mutasd ki a vágyaid, legyen ez tabumentes, és fejezd ki, hogy élvezed. Ő majd szintén ellazul, egymásra hangolódtok és idővel összecsiszolódtok, jó lesz. Légy türelmes, nem kell ezt konkrétan szóba hozni.

Nem kell azon lenned, hogy mindenképp elvidd kézzel/szájjal, hagyd, hogy úgy csinálja, ahogy neki jó. Ne az orgazmus lebegjen célként, csak élvezd, amikor élvezi.

Amúgy nem kell se gyengébben, se erősebben, csak mindenképp legyen nedves. Sokszor a gyengéd mozdulatokra is tud hiperérzékeny lenni, ha "bemelegszik", ahogy a csikló is máshogy reagálhat. Kísérletezz nyugodtan. Lehet, még szokatlan neki, hogy visszajelzést adjon, ebbe a kommunikációba is bele kell jönni. Csináld érzéssel, figyeld a reakcióit, ő is komfortos lesz majd, meg kitapasztalja és majd kialakítjátok együtt, hogyan.

Nagyon fontos, hogy nincs veled semmi baj, ha nem élvez el az oráltól emiatt, és rá se helyezz nyomást. Attól még biztos örül neki, kellemes érzés, szép látvány, jó a tudat. Csak koncentrálj arra, amit élvezel benne, nem verseny.


Neki pedig sokat javít az érzékenységen, ha kevesebbszer veri ki, de ezt ő is látja a neten, itt is ha rákeres. De még nem vagytok abban a fázisban hogy erről beszéljetek, hiszen az olyan, mintha problémát fogalmaznál meg,amit együtt kell megoldani. Nincs semmi gond jelenleg, kezdeti idegesség, ez javul majd, alakul.

2022. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit erősebb ingerekre én pl. sokkal intenzívebb érzésekkel reagálok. Nem kell nagy dolgokra gondolni, egyszerúen csak kevésbé "finoman" meg "óvatosan" csináld.
2022. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit csináld ne annyira finoman. Illetve ha közben megfogod (ne szorítsd csak vedd kézbe)a heréket, tuti hamarabb elmegy.
2022. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!