Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire fontos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos, hogy a leendő partnerednek is ugyanolyan vagy hasonló fétise legyen, mint saját magadnak? Nyilvánvalóan ezek nem az elején derülnek ki általában, később pedig meg lehet ezeket beszélni, hogy jó legyen a szex a másikkal...

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Engem pl zavarna ha a másiknak valami extrém fétise van és rajtam akarja kiélni. De értelmew dolgokban benne vagyok áttól még mert számomra új.
2022. jún. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Néha azért jó, mert tudunk egymásnak újat mutatni. Mondjuk én extrém perverz vagyok, tehát nekem már kevésbé lehet nagy újdonságot mutatni. Ahhoz nagyon extrémnek kell lenni.
2022. jún. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Igen, hosszútávon nem rossz, ha azonos a szexuális érdeklődés pl. ha swingert ellenezné új párom nem jönnék vele össze ezt az elején közlöm is. Ne írjatok privit srácok, férfi vagyok.
2022. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán szoktam erről beszélgetni a nőkkel. Azért szoktunk összejönni mert hasonló fétiseink vannak. Nem olyan nagy kunszt ez, csak nem ajtóstul kell rontani a hazban. Szeretik elmesélni a nők mire vagynak. Még az egészen extrémeket is. 30F
2022. jún. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az nagyon jó lehet. De ritka az ilyen.
2022. jún. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt már olyan baratnőm, akivel itt ismerkedtem meg (ráadasul ő szólított meg...), és jól jött, hogy előzetesen mindent megtudtunk a másikról.

Az életben régebben rendre igazi jókislányok voltak a baratnőim, naluk a vadabb dolgokat elő sem mertem hozni. Jó volt az is, de most már másra vágyom, kellenek a fétisek, igyekszem az elején belecsempészni a témát a beszélgetésekbe és kipuhatolni, mennyire nyitott a leányzó.

2022. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!