Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amennyiben a felségnek hüvelys...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amennyiben a felségnek hüvelysüllyedése, aranyere van, amit nem akar megműtettni, ám intim életet sem él ez miatt, akkor mit tennétek férfiak a saját vágyatokkal, megcsalnátok, válnátok, vagy lemondanátok a szexről?

Figyelt kérdés
Igen régóta nincs ez miatt intiméletünk. Beszélgetni nem hajlandó, ez nála tabutéma. :-(

2022. jún. 22. 02:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
87%

#10

Hát a példádból pont az látszik, hogy nem érdemes, nem szabad, ezt csinálni, és talán egyetlen vagy akinek sikerült, szóval nem is lehet ezt megcsinálni.

2022. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
33%
#10 es vagyok. Jelenleg úgy néz ki, hogy sikerült. Két évvel ezelőtt majdnem lett egy szeretőm. Állítólag elmondása szerint nagyon bejöttem neki és így is nézett ki a dolog. Felkészültem a szexrandira. Még keményebb gyúrások, napozások. Megfelelő nyugodt ,igényes helyszín. Minden ,hogy a hölgynek tökéletes legyen. A hölgy lemondta a randit. Aztán , hogy régi a népszerű dalszövegből idézzek amíg én a súlyok alatt vergődtem a csajon más vergődött helyettem. Úgy kb. ez meg is adta a kegyelemdöfést. Nekem sosem kellett a csajoknak hegedülni ,nuniért esedezni. Úgy voltam vele inkább lemondok a szexről és nem alázom magam. Úgy mint itt a gyakorin nőknek privátot író ingyen numerárért kuncsorgók. Így nem kell szex ennél büszkébb vagyok. Szóval az utóbbi években a szex szó hallatán nem igazán a pajzán örömök jutnak eszembe. Legszívesebben a szótáramból is törölném ezt a kifejezést.
2022. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

12. A büszkeség szép dolog, de ez azért eléggé mazochista dolog volt, sajnálom hogy így kellett döntened. :(

Azért durva hogy párok között ez tabu téma, felnőtt emberek. 😢

2022. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%

#12

"Nekem sosem kellett a csajoknak hegedülni ,nuniért esedezni", ha ez így van, akkor biztos találsz magadnak idővel lehetőséget, ez tuti, ki kell használni.


Egyébként büszkeség bennem is van, volt olyan csajom aki nem szerette a szexet, én meg, ha bepróbálkoztam és a "nem"-et éreztem abba is hagytam, én nem pitizek senkinek, hogy szexeljünk. Kerestem mást és könnyen találtam is, de sokkal inkább elmennék kurvához mint valakinek könyöregjek a szexért.

2022. jún. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11%

" de sokkal inkább elmennék kurvához mint valakinek könyörögjek a szexért."

Szívemből szóltál! Nekem úgymond ráírogatni csajokra is gáz. Ez csak személyes vélemény. Szexpartnerkeresőn ugyanez. Beállni a sorba a 973 -as sorszámmal a kuncsorgók közé? Ha ez az ár akkor inkább nem kell. Pár éve fenn voltam csak kíváncsiságból az Eropolison. Szigorúan heteróként az összes homokos srác az én hátsómra pályázott.

Én azt látom ,hogy a nő csak egy kicsit is visszakozik akkor már hagyom. Lehet ez az én hülyeségem de nekem nem nagyon jön be ez a kéretem magam stílus. Párom meg azt mondta ő sohasem fog kezdeményezni. Én sem nála így rendben is vagyunk. Mondhatjuk azt is, hogy megutáltatta velem a szexet.

Nagyon vigyázni kell a szexmentes kapcsolatokkal ,kapcsolatokban. Sajnos egyszerűen a nők iránti bizalmam is teljesen elszállt. Sajnos ha meglátok egy nőt már inkább egy két lábon járó jégcsapot látok mint egy tüzes vadmacskát legyen akármilyen lenge miniszoknyában is. Totális kiábrándulás.

2022. jún. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%

15. Akkor a te párod is maradi és önző! Nem vonunk meg semmilyen érzelmi kapcsolatot mondjuk azért - harag, veszekedés- mert az NEM oké. Ezt csak azért írom ide, mert sok nő ezzel zsarol. Nem nem és nem. A szexmentes kapcsolatot sem értem, mert akkor a nő nem érez vonzalmat? Magyarul aszexuális? Akkor nem értem miért nem jelentette ki az elején. Vagy csak pancser... Bocsi.

Nőként is ez a véleményem. Így nem fog megtartani maga mellett senkit sem. Érzelem és értelem. :)

2022. jún. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
46%
#16 Mikor megismerkedtünk egyáltalán nem volt aszexuális de pár éve full aszex lett. A szex még a fantázia szintjén sem érdekli. Ez nem zsarolás mert a lehető legjobb viszonyban vagyunk még egy hangos szó sem hangzik el közöttünk. Mindenben segítünk egymásnak. Munkamegosztás is van közöttünk. Miért zsarolna hisz így is mindent megkap tőlem ami csak kell neki. Szerencsére átlag felett keresek és nincsenek anyagi gondjaim. Vonzalmat érez mert naponta küldi a szíveket szeret csak testi vonzalmat nem érez. Átlag embernek ez felfoghatatlan de sokat olvastam a témában és van ilyen nem is kevés esetben. Én pedig alkalmazkodom a helyzethez. Én az átlaggal ellentétben csökkentem a nemi vágyam amennyire csak az lehetséges. Nem is tudom jó volt e már egyáltalán a szex. Megéri e a fáradságot? Ezért is próbálom a lehető legtávolabb tartani magam az erotikus dolgoktól. Egyébként külön hálószobánk van, külön öltözünk. Az ingereket próbáljuk nullára csökkenteni. A párom ebből szerencsésebb mert a The Rock is szaladgálhatna előtte csupaszon az sem érdekelné.
2022. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17. Úgy értettem hogy ez is általános probléma nőknél, nem rá gondoltam. Inkább szomorú az aszexualitás, hogy valaki egyik pillanatról a másikra az lesz. :/
2022. jún. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#18 Nem tudom mi az oka, ő sem. Annak idején úgy működött a szex ahogy a nagykönyvben meg van írva. Szexhétvégék és egyebek. Minél több idő telik el szex nélkül annál kevésbé kívánja az ember. Én még férfiként is így vagyok vele. Nem szeretnék visszaszokni mert az szakítást jelentene a párommal. Sunyiban tartsak szeretőt, hazudozzak? Talán a prostik de fura mert én erre sosem voltam rászorulva.
2022. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
10 es azert legy resen mert ezt előadta a felesègem is hogy nem kivanja a szekszet aztàn talalt egy szeretőt azota ejjel nappal dugnak. Szòval sokszor ez a frigiditas kamu
2022. aug. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!