Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire telt egy ilyen lány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire telt egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Társkeresőn elég jól elbeszélgettem egy lánnyal, de csak az arcáról van fotó. Viszont a leírásban szerepel, hogy 170 cm 75 kg, de az arca vékony. Teljes alakos képet nem akarok kérni tőle, szerintem nem is kapnék, szóval adódik a kérdés: milyen alakot képzeljek hozzá? Ez már nagyon husis? Ha a vékony lányok jönnek be, akkor inkább keressek mást? Még annyi, hogy megkérdeztem, nem sportol semmit.
2022. jún. 23. 10:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%

Egy 170 cm magas, 75 kg-s nő nem kövér. De nem is gebe.

Ám ha ennyire felszínes vagy, akkor inkább még most keress másikat. Ne gázolj a lelkébe.

2022. jún. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem vékonynak számít
2022. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem felszínesség nyilván mindenki olyan párt akar maga mellé akihez vonzódik is.Ha nem sportol ez kb.10-15kilo felesleget jelent.Még annyira nem kövér kategória,de ha a vékony lányok jönnek be, akkor igen,keress mást.
2022. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Nézhet ki jól, pl így

[link]


És kevésbé jól is, pl


[link]

2022. jún. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
170cm vagyok és 77kilo. Ha szeretnéd megmutatom hogy néz ki
2022. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Legegyszerűbb, ha beírod BMI kalkulátorba. Rögtön kijön, hogy túlsúlyos a nő. Illetve ideális testtömeg 62,75 kg lenne neki. Tehát 10 kiló felesleg
2022. jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mybodygallery-n beirod, hogy 170 a magassaghoz, meg hogy 75 a suly.
2022. jún. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Adatlap szerint 170 cm, 75 kg = 168 cm és min. 78 kg.

Egyébként meg azt gondolom vágod, hogy a különböző szöveteknek eltérő a sűrűsége. Egy pasinál sem mindegy hogy 100 kg izom, vagy 100 kg háj. Nem vékony a csajszi, de lehet 78 kg-vel nagyon csinos is, meg "puhahusi" is.

Egyébként egyszerű a helyzet - megbeszélsz vele egy élő találkozót és akkor eldöntöd ennyike. Úgyis élőben kell bejönnie, s élőben fog eldőlni minden lesz-e köztetek valami vagy sem. Addig felesleges agyalnod rajta.

2022. jún. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

#6

Még jó, hogy mindenki ugyanúgy néz ki, ugyanolyan csontozattal, ugyanolyan elosztással, egyforma zsír-izom aránnyal stb...

Ez a legnagyobb fa$zság.


Érzékeltetésképp:

Egy vékony csontozatú, kislányos alkatú nőnek vékony végtagokkal, keskeny csípővel ugyanaz lesz az ideális súly, mint egy széles vállú, alapjáraton széles csípőjű, ebből kifolyólag nagyobb seggel rendelkező, nagy mellű nőnek?

Utóbbi a szélesebb vázszerkezet miatt jóval többet fog felvenni, a felesleges zsírtól eltekintve is.

170 cm esetén az elsőnek bőven elég lesz az 55 kg, míg a másik meg mondjuk 68.

És mindkettő teljesen rendben van.

2022. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Volt hasonló alakú csajom, brutál jól nézett ki, nőies volt, minden a helyén volt. Meg találkoztam rengeteg soványabb nővel akik fogalmazzunk úgy nem voltak túl helyesek.
2022. jún. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!