Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem baj szerintetek ha így...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem baj szerintetek ha így nyáron buliba vagy randira nem vesz fel egy lány melltartót a felsője alá?

Figyelt kérdés

Zavar titeket az ilyesmi vagy inkább bejön ha átlátszik a felsőn?:)

Fiatal vagyok és vékony alkatom van,a cicim is elég kicsi,részben ezért is csak nagyon ritkán hordok,pláne jóidőben,jobban érzem magamat nélküle és nem gondolom hogy szükségem lenne rá:)

És ha szexbe fordul a randi még előnyös is lehet ha nincs útba melltartó:)

A pasiknak ez zavarba ejtő inkább vagy bejön?


2022. jún. 25. 08:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miota nem hordok melltartot :D N
2022. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Kit érdekel?
2022. jún. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 NTBS ***** válasza:
56%
Nem baj, csak max. Sokan megbámulnak.
2022. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem zavaró, sőt még szexi is. :)

De egyébként szubjektív a dolog, van aki zavarba, valakit pedig kifejezetten izgat. Én az utóbbiba tartozok.

2022. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem zavarba ejtő, emberileg is sokkal szimpatikusabb tőle egy nő, mert sokkal természetesebbnek látszik. És nem azért jön be mert erre izgulok, hanem mert tényleg sokkal természetesebbnek érzem
2022. jún. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Semmi gond ezzel írom ezt férfiként. Csak csináld, mi szeretjük.
2022. jún. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem is buliba, de akár ha kiszaladok valamiért, főleg a mostani kanikulában csak egy pántos géz ruha van rajtam és saru.
2022. jún. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Most is ugy voltam buliban, hogy nem volt rajtam melltarto. Bar fekete oversize poloban voltam. Viszont imadom ezt a fajta “szabadsagot”
2022. jún. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
izgató
2022. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%
Zavarba tudnék jönni, de rettenetesen tetszene. Egy aprócska cici ilyenkor iszonyú szexi, szép, vonzó. Imádnám🤭.
2022. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!