Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi jut eszetekbe, mi a vélemén...

Mi jut eszetekbe, mi a véleményetek arról, ha egy lány/nő nem vesz fel melltartót?

Figyelt kérdés
Ez nyilván látszik is. Nektek mi jut eszetekbe? Szerintetek gáz?

2020. máj. 29. 11:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ mekkora mellre nem vesz fel.
2020. máj. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 K27 válasza:
40%
Szerintem kissé igénytelen,bár mindenkinek a maga döntése!
2020. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy igénytelen...

Szerintem sokkal feltűnőbb és kivanatosabb, mert látszik a formalya. Szexi ::))

2020. máj. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem tök jó, mert mer úgy öltözködni, ahogy neki praktikus, és nem bünteti magát értelmetlen, "igazából senkinek sem jó" elvárások miatt (nevezetesen, hogy a nőnek mások előtt titkolnia kell a mellei formáját és a mellbimbói létezését).
2020. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Egyébként egy bő vastagabb pulóver vagy garbó esetén nem nagyon látszik hogy van-e melltartó vagy nincs. Persze ez függ a mell méretétől is.
2020. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Én bevallom bűnös vagyok a dologban, évek óta max "átlátszó" dolgok alá veszek fel melltartót. Ennek az az egyszerű oka van, hogy még a 80A-s melltartó is nagy rám ergo a gyerekosztályon tudok csak vásárolni magamnak. Meg ilyen pici méretekkel felesleges is lenne, nincs mit "tartania" sőt sok férfinak is több melle van, mint nekem.


Szóval, ha valaki olyat látok aki hozzám hasonló helyzetben van, pontosan tudom miért csinálja ezt.


Aki pedig normális/nagyobb méretekkel van megáldva azzal úgy vagyok, ha neki kényelmes, váljék egészségére. Jó dolog, hogy nem a társadalom prüdériája szerint él.


A bővebb pólók pedig szerintem jobban is néznek ki nélküle.

2020. máj. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem undorító és igénytelen. Afrikába járnak a bennszülöttek lógó mellekkel, meg a cigányok a aljafajta. Gusztustalan,amikor kirajzolódik a mellbimbó
2020. máj. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
7 A nyelvhelyességgel például kezdhetnél valamit, ha már az igényességnél tartunk, drága.
2020. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Mindenki úgy öltözködik, ahogy jól esik neki.
2020. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
61%

Azt hogy előre gondolkozik, nem szeretné hogy a melltartó általi segítség miatt elveszítség a tartó szallagok a funkciójukat és emiatt később megereszkedett (lógós) mellei legyenek.

F

2020. máj. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!