Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Képtelen vagyok uralkodni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős Srác kérdése:

Képtelen vagyok uralkodni, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

farkam folyamatosan áll , elég ha utcán rá nézek egy női popsira és bumm.

Mikor tehetem persze kielégítem magam, 6-7x is de utána sem csillapodik.

volt helyzet mikor elélveztem , de farkam ugyan úgy szorítottam és huzogattam tovább mert akartam..

13-14 órákat dolgozom, gondoltam rá hogy lefárasztom magam nagyon,és akkor nem lesz rá energiám, de a vágy ugyan úgy meg maradt.


Másik dolog , fokozni akarom élvezetem , napokban ujjazom magam és minnél mélyebbre nyomom ujjam annal brutálisabbat élvezek.

Nem, nem vagyok meleg, és azt sem akarom hogy azt hidjétek beteg állat vagyok aki ismizni akar. tudom sokat ezt fogjátok gondoln. De elképesztő érzés közben , és mikor elélvezek kiabálok és iszonyatosan sokat spriccelek.

Munkahelyemen egy lány dolgozik , bevallom nem szép , de vannak helyzetek mikor le hajol és muszáj vagyok oda nézni és be remegek a gondolattoktól.

Helyesírás miatt bocsánat.

24/F



2022. jún. 25. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
dugjál N
2022. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Volt szexuális életem nővel, élveztem de több alkalom volt hogy amint el köszöntünk 3-4x ki kell elégítenem magam még utána.
2022. jún. 25. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
több nő?
2022. jún. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Sráccal miért nem próbálod ki?
2022. jún. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam rá, de amit ez meg tőrténik egyszerűen el kezd taszítani a dolog, nem vonz.

Tény sokan popsi kedvelők vagyunk, mint ahogy én is

De ezt mind punci nélkül nem tudom el képzelni.

2022. jún. 25. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
amikor ennyit akartam dugni akkor 3 partnerem is volt N
2022. jún. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Voltak napok mikor csajtól, csajhoz mentem, és most is elég aktív a szexuális életem. De azt érzem hogy több és több kell.
2022. jún. 25. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

valszeg nincs rendben az endokrin rendszered

én elmennék endokrinologushoz nemi hormonális bemérésre

2022. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendszeresen járok orvoshoz, mivel elég aktív a szexuális életem így ezt fontosnak tartom.
2022. jún. 25. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!