Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk/Lanyok! Ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk/Lanyok! Ti mennyire izgultatok az elso csok es szex elott?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 03:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első csók előtt nagyon (leginkább azért mert egészen öreg voltam és tapasztalatlan). De jó volt.


Első szex előtt már nem, addigra már összeszoktunk. (Addigra már egy ideje volt orál meg hasonlók)


Ha nem csak a dugást számítod szexnek, akkor csak az első meztelenkedés előtt izgultam kicsit. (Leginkább a borotváljam-e le teljesen/ tetszeni fogok-e neki stb szorongás volt) Első szopás stb előtt egyáltalán nem.


(mind 20 éves koromban történt)

L

2022. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első csók előtt semennyire, első szex előtt igen, hiába voltunk már együtt 4 hónapja akkor.
2022. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első csók előtt nem volt időm izgulni, mert a csaj olyan hirtelen lesmarolt, hogy időm se volt még levegőt venni nem hogy izgulni :D

Szex előtt szintén nem, mert egy még vadabb csajhoz mentem aludni (én csak alvást terveztem), feküdtunk az ágyba a csaj forgolodott, mint egy tornádó és mikor felalomba voltam bejelentette, hogy szex lesz, szépen felállította és rault. Szerintem szerencsés voltam, hogy így jött össze mindenből az első :))

Éljenek a vad ribik, azóta se kellenek normális csajok, majd talán később.

2022. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán izgultam egyik előtt se. Tudtam, hogy ha béna leszek, akkor ez van, de mindegyik pozitív élmény volt, és talán még szerencse is, hogy viszonylag fiatalon egy rövid kapcsolatban történt mindkettő, mert így később már nem volt min izgulni
2022. jún. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nagyon... ez ilyen... Első csók tovább tartott mint az első szex... :)
2022. jún. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 StevenUp ***** válasza:
100%
Nem izgultam. Tudtam hogy mi hogy fog történni, és minden annyira hirtelen történt hogy mire az első csókon el tudtam volna merengeni addigra le lettem sz*pva és megdugtam a nőt.
2022. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első csóknál bénáztam, de a lány már gyakorlottabb volt! / kicsit restelltem/

A szex egy szórakozóhelyi ismeretségből jött össze, egy pár évvel idősebb már házas Hölggyel. Csodás éjszaka volt. Azóta is istenítem!

2022. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!