Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyitott kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban élők, swingerek! Szoktatok a párotokon kívül mással csókolózni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 27. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem, a csók nekem túl intim. F
2022. jún. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. jún. 27. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Jó vicc...
2022. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok sem Swinger sem nyitott kapcsolatban élő de szoktunk párcserét csinálni és olyankor van csók is
2022. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2022. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
persze. Igen, intim, nem csinálnád mindenkivel, de a swinger sem arról szól, hogy fű-fával lefekszel. Csakis azzal, aki szimpatikus annyira, hogy szex legyen belőle, és ott már csók is lehet
2022. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A tapasztalatom, hogy swingerben, többes bulikban a többes kalandok 80-90%-a csókmentes. Ezek az események a kötetlen szexualitásról szólnak nem az érzelmekről. Ettől még előfordul (10-20%) hogy van akiknél a csók is belefér, a "trubadúr" túltolása viszont kb. sehol.
2022. júl. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7: hát én eddig bármelyik swingerben voltam, csókot láttam, amikor már a pasi oda kerül, hogy megdughatja a nőt, akkor simán lesmárolja. Hallottam már, hogy valakinek csók tabu, de nagyon kevésnél. Amikor kezdők voltunk, akkor nekünk is volt ilyen, hogy talán csók nem, de amikor oda kerültünk, hogy beleéljük magunkat, ellazulunk, engedjük, hogy történjenek a dolgok és csak sodródunk az árral, akkor mindig van valaki, aki smárolni kezd és akkor beindul minden. De mondjuk mi sosem kezdeményezzük, szóval a csók az az intim határ, amit nehéz egyensúlyozni.


Ami viszont vicces és már nagyon sokszor láttam bulikon, hogy egy kósza szopás sokkal könnyebben belefér, mint egy csók.

Azt mondanám szopás, csók, dugás.

Ez tök furcsa, ha tapasztalatlan csajokat kérdeznél senki sem mondaná, hogy szopás hamarabb jön, de a klubbokban valahogy egy orál (nyalás vagy szopás) sokkal hamarabb jön mint bármi más. Főleg többesezésnél, abban az ember simán benne van, nők is férfiak is, hogy mondjuk leszopjon/kinyaljon valakit kicsit, aki picit bepróbálkozik, hozzátok csapódik, minthogy engedd hogy bármi más történjen.

2022. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!