Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nehéz olyan férfit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz olyan férfit találni aki durva szex közben?

Figyelt kérdés
Ahogy a kérdés szól: Miért nem lehet találni olyan férfit aki domináns, aki ha megkérem, hogy húzza a hajam, ne legyen velem kedves az ágyban és legyen durva akkor kihátrál?
2022. jún. 28. 09:37
1 2 3
 11/23 StevenUp ***** válasza:
100%
Azért mert a legtöbb nő aki "durvaságra" vágyik az már attól sziszeg ha rátenyerelnek a hajukra véletlen. 😀
2022. jún. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbb nő nem bírja, még a fenék paskolást sem.

Egy nő volt aki azt akarta szex közben hirtelen hogy verjem meg és fojtogassam. Na mondom persze...

2022. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
82%
Én exemnek mondtam épülök BDSM szobát nekünk mindennel ami kell ha bírja a tempót sajna csak kb 2 hétig volt nagy a szája
2022. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a bajom hogy túl beteg dolgaim vannak az ágyban az átlag számára. :D :D :D

Ezek a hajhúzós dolgok, elég alapok lennének, de ezt tartósan nem lehet jól eljátszani ha közben túlparázza (nem fáj picim?)

Nem lesz hiteles, és előbb utóbb kilép belőle mert nem jön magától az ilyen.

2022. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát baby ha jót akarsz magadnak akkor nagy ívben elkerülöd a műdomocskákat akik azzal házalnak hű de kemény vagyok az ágyban 😃
2022. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ide jár minden lány/nő aki durvaságra, dominanciára, irányításra és hasonló dolgokra vágyik.

De amikor előtte a lehetőség, vagy egy konkrét ember, vagy egy platform. Akkor bexarnak és mint a vízpára eltűnnek.

2022. jún. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
78%

Nőként leírom a véleményem.Szerintem azért, mert amit általában a nők a "domináns" viselkedés alatt értenek, az simán annyit tesz, hogy a férfi határozottan, de azért odafigyelve, élvezetesen irányítja a szexet.Ehhez azért össze kell szokni, hogy megtudja a férfi neked mi az ami még belefér.

A legtöbb férfi aki "dominánsnak" vallja magát, az a valóságban egy aberrált, aki arra élvez, hogy szó szerint bántalmazza a nőket és fájdalmat okoz nekik úgy, hogy semmi élvezetes nincs a nő számára az ilyen fajta szexben.Nyilván egy normális férfi nem viselkedik így a nőkkel.Tehát az alap probléma, hogy általában a nők és a férfiak mást értenek "domináns" viselkedés alatt.Sőt, amondó vagyok, hogy azok elől a férfiak elől jobb menekülni, akik kifejezetten hangoztatják ezt, hogy ők milyen dominánsak a szexben.


Aztán az is benne van a pakliban, de ez talán egy kisebbség a nők közt is, akik ténylegesen azt szeretnék, hogy fizikailag bántalmazzák őket szex közben.Megint csak egy épeszű férfi erre nem hajlandó, mert 1: nem képesek bántani és megalázni egy nőt, pláne nem akit szeretnek

2: nem hiányzik az nekik, hogy a nő később meggondolja magát és feljelentést tegyen ellenük a rendőrségen bántalmazás miatt.Ugye ilyenre is volt már példa...

2022. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az a logikai csavar, hogy ha a nő kéri hogy legyen vele domináns akkor a nő domináns nem a férfi... ha érted mire gondolok.

Jó lenne már tisztázni mi a domináns és mi a sub. Mert mindenki másról beszél.

2022. jún. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani!!!

Közel 30 éve élek így! Akkor még nem volt köztudatban a gyűjtő fogalom. Én mindig a megbeszéltek szerint, a partnerem igényei, és korlátai betartásával "élem meg" a közös vágyakat!

Szégyenlem lassan kimondani ezt a fogalmat hogy domináns, mert már minden még az emberi jelzőre se érdemes ember magára ölti!


Alázatos Tiszteletem Mindenkinek!

2022. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy ez így nem jön össze.
2022. jún. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!