Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik szöveggel a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szöveggel a legjobb megszólítani egy buszmegállóban várakozó nőt?

Figyelt kérdés

2022. jún. 28. 10:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
69%

hűűű de rossz szövegek. Ezeket max akkor tudom elképzelni, ha ismer a csaj és te direkt ilyen hülye dumát nyomsz neki, hogy megnevettesd. Ismeretlennél nagyon gáz.


Ha cigis, akkor kérj tüzet, kínáld meg stb. Megvan az első mondat.

Ha merészebb vagy, "vegyél fel" egy ezrest a földről és kérdezd meg, hogy ő ejtette e el. Max buksz rajta egy ezrest. És máris jöhet, hogy "ilyen jó szerencsét ki kell használni. Meghívhatlak egy kávéra? Én fizetek *wink*wink*

2022. jún. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

A vonatos szerintem vicces :-)

Ha nem erőltetett, hanem természetesen jön neki, és szimpatikus a pasi, nekem tetszene.

2022. jún. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

Két közös tulajdonsága van a viccesnek szánt "tuti" csajozós szövegeknek. Az egyik hogy nem működnek, a másik hogy iszonyat szánalmasak.

Lehet akár az utcán, buszmegállóban, vonaton stb. is ismerkedni de nem így. Nem "leszólítani" kell, hanem felmérni a terepet van-e nyitottság, szimpátia szikra, köszönni és elkezdeni normálisan kommunikálni.

2022. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
80%
Szia Cica! Képzeld a múltkor annyira kijött az aranyerem, hogy alig bírtam visszagyömöszkélni, égetett, fájt, viszketett. Borzasztó volt. Neked is volt már? (Már el is indult a beszélgetés!) :)
2022. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
61%
Mindegyik nevetséges szöveg, és bármelyiket mondaná nekem valaki, szó nélkül betenném a fülhallgatómat és feltekerném a hangerőt.
2022. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
37%
Egyik gázabb mint a másik. Jó hogy nem buszozom ha ott mindenki ilyen lúzer...
2022. jún. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Egytől-egyik mocskosul gáz. A rágós kifejezetten megalázó, olyan mintha büdös lenne a szája. A kamerást nem is értem :D Ha meg esetleg a mehetnék veled-et vetnéd be akkor tuti valami perverz szatírnak nézne vagy nem is tudom xd 18/f
2022. jún. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Jegyeket bérleteket kérem🤣
2022. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
86%
Inkább semmivel sem, mert minimum a yard, max. a TEK lesz a vége.
2022. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az utolsó tetszik, ha egy szexi pasi mondja simán elkaphatna :)
2022. jún. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!