Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Felveszed a buszmegállóban...

Felveszed a buszmegállóban várakozó utasokat a sztrájk miatt?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor miért nem?
2010. jan. 12. 08:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
52%

Nem.

Honnan tudjam, hogy arra mennek, amerre én?

A kint álló 20 emberből mi alapján válasszak ki 3-4-et, és mit mondjak a többinek, hogy miért ők?

Ha én tudom, hogy sztájk van, ők miért nem?

Demszky (aki ugye kitalálta) hány embert juttat el a munkahelyére ma?

Miért nem fogják megkéselni azt, aki felvesz valakit?

2010. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A párom más ok miatt nem veszi fel őket. Azt mondja elég adót fizetünk az autó után. Tankoláskor, kWadó (súlyadó),stb. Nem fog senkit elvinni mert nekünk is sokba kerül az autó.:-))

Akkor most bunkók vagyunk?

2010. jan. 12. 08:27
 3/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem csak ti vagytok ezzel így:) Nem vagytok bunkók:)


Nálunk se vett fel senki senkit,így egy csomóan hazamentek:)


Szóval nyugi,a "nagy" emberek se vesznek fel senkit,csak a szájuk jár;):)

2010. jan. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
92%

Nem bunkó, csak végtelenül együgyű. Több lesz az adótok, ha valaki beszáll? Ne mááááár. Mennyivel nő megy a fogyasztása, hogy ha 1 ember helyett 4 ül bent? 5dl/ 100km?


Ez elég béna indok, már ne is haragudj. Segítőkészségből bukta.


Amúgy szerinted azok az emberek tehetnek róla, hogy nincs busz, akik a buszmegállóban vannak? Ők is fizettek a bérletért, az ő adójukból is megy a bkv-nak, msot akkor mi van?! Nem tudom miből gondolja a párod, hogy ti különbek vagytok az adótokkal....



De nem is folytatom, mert csak magamat idegesítem, ilyen hozzáállású emberekkel nem lehet semmit sem elérni. Te jó Isten, ments meg. :D

2010. jan. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó, nagyon egyetértek veled :)
2010. jan. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
68%
Kiírom kis táblácskára, merre megyek, az jó lesz? Én is tudtam, hogy sztrájk, de nincs autóm és jogosítványom. Na bumm...
2010. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%

Én a valahol a kettő között állok... Ha annál a buszmegállónál állnak ahol én szoktam felszállni és ismerős arcok (az ismerős arcok alatt nem azt értem hoghy beszélgető viszonyba vagyok velük, csak látásból ismerem őket), akkor megállok. De egy másik vonalon, vadidegen embereknek biztos nem állnék meg.


De mivel ma nem kell mennem sehova, így megoldódott ez a probléma :)

2010. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

Ha látok valami ismerőst vagy esetleg egy cuki lányt,vagy ami még ennél is jobb tini lányok társaságát,akkor természetes megkédezem merre mennek,és ha arra amerre én akkor velem tarthatnak majd:D

De idegennek nemállok meg,főleg nem a városba mert annyi nagyon beteg ember van,akit lekéne mészárolni a g3cibe,hogy az nemigaz.Azkéne még hogy kést fogjanak rám,mert a mai világban az emberek jelentös része beteg egy cseppet.Csak már irtanák ki.Menjünk el a westend aluljáróba a keletihez a moszkvatérre,mennyi és mennyi beteg mocskos féreg?Itt csaka mészárlás segitene

2010. jan. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%
Én a lányom 2 bnőjét ma elvittem az iskolába,nem szeretné az anyukájuk ha lemaardnának
2010. jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Én ma elvittem egy nénit,és nem esett nehezemre.Semmi bajom nem történt.Az emberek lehetnének egy kicsit jó indulatúak!Nem ismertem.Tényleg nem esett le a gyűrű az újjamról!Nekem is jól esne,ha segítenének olykor,ha bajban vagyok.Önző emberek miatt tartunk itt.
2010. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!