Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok itt privátban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok itt privátban beszélgetni? Lehet még? Hosszabb levelezés is ki szokott alakulni?

Figyelt kérdés
Korotok, nemetek?

2022. jún. 29. 12:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Már nehéz. F 50
2022. jún. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam. Néha akad hosszabban is. De mivel legtöbbször csak a szex a téma vagy sokszor elég érdekes stílusban jön a kezdő üzenet, így elég hamar unalmassá szokott válni.

35N

2022. jún. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
Nyitott vagyok sok témára, kettes.
2022. jún. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam, amikor érdekes a beszélgetés, akár hosszabb beszélgetés, illetve több is lehet belőle. 27F
2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%
Háát. elég gyatra a lehetőség, pár csaj van aki pár üzenetváltás erejéig játssza a bevállalóst, de csak az egojukat fényesítik, igazából egyik sem keres semmit max egonyaló balekokat :D
2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%

Ritkán. Nem hogy hosszabb levelezés, de sokszor még egy összetett mondat is megugorhatatlan.

A szex inkább csak bevezetés, általában inkább személyes témákba fordul a beszélgetés.

2022. jún. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 StevenUp ***** válasza:
91%
Én is szoktam levelezni itt. Van mikor 5-6 üzenetváltás és aztán befullad a beszélgetés. Van amikor hosszabban beszélgetünk, és volt rá példa hogy találkoztunk is. De valóban egyre ritkább mert egyre kevesebb az értelmes ember, egyre több a kamuprofil és ezáltal nekem is egyre kevesebb türelmem van normális válaszokat írni
2022. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még semmi szexuális tapasztalatom nem volt, akkor sokat beszélgettem róla az interneten. Tudni akartam dolgokat anélkül, hogy találkoznom kéne. Erre jó volt, most már ez nem annyira aktuális. Meg amúgy romlott is a színvonal szerintem.
2022. jún. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Rövidebb levélváltásaim szoktak lenni, ha van valami konkrét téma.

Korábban volt pár hosszabb levelezésem, meg úgy általánosságban, unaloműzőként, vagy izgalmasként egy régi személy van akivel dumálunk visszatérően, rövidebben, hosszabban.


40+n

2022. jún. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%
Lehet beszélgetni.
2022. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!