Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobb mellű lányok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb mellű lányok, az ilyesmi bennetek milyen érzést kelt? /F

Figyelt kérdés

Nem szoktam senkit sem feltűnően bámulni, nem vagyok az a fajta aki nem veszi észre hogy kínos amit csinál, tudom hogy van az a réteg aki nagyon bunkón képes bámulni én nem ebbe a kategóriába tartozom.


Én olyan vagyok hogyha például beszélek egy olyan lánnyal akinek nagyobb melle van és olyan ruhában van, amiben jobban látszik a melle, akkor először akaratlanul odapillantok egy pillanatra, aztán gyakran zavarba jövök emiatt és utána szándékosan próbálok nem oda nézni.


És erre vagyok kíváncsi, hogy ha látnátok hogy egy fiú zavarbajön a melletektől, mert egyértelműen bejön neki, milyen érzés lenne nektek? Jó vagy inkább rossz?


2022. jún. 30. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
több lányt kérdeztem, egyértelmű a válasz; a bámészkodás kellemetlen, a megtekintés viszont jó érzés, egó növelő. Nem véletlenül vesznek fel mutogatós ruhákat, igen, azt akarják, hogy megnézzed, és tetszik neki, ha látnak rajtad hatást. De ahogy írtad is, megvan ennek a játéknak a kultúrált kerete, amit nem szabad meghaladni
2022. jún. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézi nem zavar, jól is tud esni, de ha bámulja az már idegesítő
2022. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kettes.

Mit gondolsz olyankor magadban ha valaki kultúráltan megnézi, mi az első gondolatod amikor észre veszed?

2022. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Ha jobban elbambulna rajta akkor max oda teszem a kezem (nem eltakarva) és mosolygok rá hogy "látom ám"


Sose zavart ha megbámulják. Ha azt akarnám hogy ne nézzék nem hordanék kivágott felsőt

2022. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem bírom ki hogy ne szóljak hozzájuk, szép nagy mellek olyan gyönyörűek. De nem válaszolnak mert flegmak.
2022. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy fent is írják ha csak megnézed és 1 elismerő pillantás az még belefér, de ha nekiállsz kigúvadó szemekkel bámulni na az már mindenkit zavar. Találd meg a helyes egyensúlyt - ha Férfi vagy menni fog, hajrá :)
2022. jún. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

A nők részéről ez egy tudathasadásos állapot.

Felveszünk pushup melltartót óriás dekoltázzsal, mert had lássa mindenki mit adott az úr. Meg egy mélyen becsüngő nyakláncot, hogy még jobban odavezesse a tekintetet.

Aztán amikor az útépítő brigád füttyög meg beszól, vagy a kolléga csak a melleimhez képes beszélni akkor rohadtbunkóférfi.

Nehéz ezt megmagyarázni...

2022. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, miért ne? Nem utálom, ha megnézik a mellem. Legalább fél pillanatra tetszettem valakinek, még ha amúgy nem is kellenék, ez van.
2022. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!