Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek vonzó ha a pasijuk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek vonzó ha a pasijuk erős és veri a gyengébbet vagy le dominálja?

Figyelt kérdés
Szóval gonosz rosszindulatú ez vonzó a nőknek? Nem vagyok ilyen csak kérdezem hogy alfahimet szeretitek?

2022. jún. 30. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az "alfahim" miota szinonimaja a gonosznak?💀
2022. jún. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem sokszor az ilyen kérdéseket. Ez mind egyénfüggő, mint például az is, hogy ki mekkora péniszt szeret. Ugyanígy ez a kérdés is, mindenki mást szeret, személy szerint én azt kedvelem, ha a pasi megmutatja, hogy igen, ő egy határozott, férfias, rámenős férfi, aki tud irányítani, viszont ezek mellett elvárom, hogy odafigyeljen rám, érzéki legyen, kényeztessen. Tehát nekem bejön ez az ,erős férfi, gyenge nő' dolog, de azt hogy erősen verjen, pofozzon azt nem engedném soha. Nem csak azzal lehet kimutatni az alfaságot, ha lealázol egy nőt. :)
2022. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze.
2022. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem 😅✨ Azért a dominancia és a szimpla rosszindulatú paraszt közt is van különbség - Legalábbis szerintem.

Példának okáért számomra a dominancia annyit tesz hogy az egyik félnél van a gyeplő, ő irányít és hoz döntéseket a mindennapokban. Hálószobában ugyanez érvényesül, az egyik fél az aktívabb, meg van egy fajta alá-fölé rendelt viszony.

Illetve kiemelném hogy a domináns fél (gondolok itt a BDSM típusú kapcsolatokra, de érthető a mindennapokra is) nem fogja átlépni a társa kijelölt határait vagy beletaposni a komfortzónájába, lelki világába. És ez így van az idegen emberekkel is.

Hogy ha valaki úgy gondolja hogy az a dominancia amikor túlharsogja az asztaltársait, beléfolytja a szót a másikba, nem hagy senkit érvényesülni vagy valamilyen furcsa módon akarja szemléltetni a dominanciáját az nem domináns lesz csak egy paraszt 😁 Ideértve azt is hogy esetleg bizonyos szituációkra fizikai vagy verbális agresszióval reagál, ami mindenképp egy kerülendő dolog. A legtöbb ember számára a dühkezelési gondok nemkívánatosak lesznek a partnerekben és a párkapcsolatban.

Legkönnyebben úgy tudnám leírni az ideális domináns férfit mint valakit aki egyfajta támogató szerepkörben van, a fontos döntések nagyobb részét ő hozza, ő az aki irányítja/támogatja a partnert, de ez nem egyenlő az elnyomással. A halószobában pedig akkor lesz a domináns fél jó hogy ha figyelj a partnert, a jelzéseit, nem lépi át a partnere határait vagy nem kényszeríti rá olyanra amit a másik nem akar. Illetve azon van hogy mindkettőjüknek élvezetes élmény legyen az együttlét, ne csak neki.

2022. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem értem embereknek mennyire kell ehhez betegnek lenniük, vagy szimplán csak unatkozniuk, hogy ilyen sz.rságokon elmélkedjenek. 🤣
2022. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki akkora tulok paraszt hogy nála gyengébbeket ver szórakozásból, akkor attól az se fog messze állni hogy a nőt megüsse ha valami nem tetszik neki. Szóval köszi de nem.
2022. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk az osztályvezető egy elég vékony, nem is kigyúrt pasi, aki ugyan arcra elég helyes, de amúgy semmi extra. Elegáns megjelenésű, határozott fellépésű ember, aki úgy osztogatja az utasításokat a mindenféle kopasz és kigyúrt magát alfának gondoló sutyeráknak, hogy azoknak eszébe sem jut ellenkezni vagy bármilyen módon is éreztetni hogy nem ismerik el őt fölöttük állónak. Persze, függelmi viszony van munka miatt, de akkor is, ez a dominancia zsigerből jön. Ennyit az "alfahím"-ről kedves kérdező. És amúgy ja, a pasi nagyon is bejövős, csak attól, hogy mindenki fölött áll!

Ellenben az durvaság baromira nem bejövős. Többnyire kompenzál vele valamit az aki alkalmazza, ettől alfa nem lesz, csak egy erőszakos barom.

24L

2022. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!