Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha meg ok sem talalnak magukna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg ok sem talalnak maguknak csajt, akkor en mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Atlagos srac vagyok, par lany ismerosom ertekelese alapjan 7,5 atlagu 10-bol. Viszont most 2 sokkal jobb srac haverommal ultunk le sorozni, akik 9/10-esek legalabb, es arrol panaszkodott mindenki, hogy milyen reg volt mar csajjal. Hat ezek utan, ha nekik sem megy, kb feleslegesnek erzem az egeszet, maradok forever alone... :D

2022. jún. 30. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
szemelyiseg. ismerek olyat aki jol nez ki, de ha megszolal megakarom olni, olyannyira irritalo
2022. jún. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem mondanám sem őket, sem magamat irritálónak és butának sem.
2022. jún. 30. 21:45
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy nem vagy irritáló meg hülye, még nem tesz vonzóvá. :D
2022. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

Én is elég faszentosan nézek ki, de mégse nagyon vagyok lányokkal. Persze van kapcsolatom, de mikor leülünk társaságba mindig megnéznek és látom, hogy benne lennének a dologba, de a többi fiú aki fele annyira se néz ki jól, sokkal jobban tolják a dumát. Én inkább csendesebb vagyok míg ők lökik a hülyeséget meg az undoritó dolgokat. Nyilván rájuk figyelnek fel.

A kinézet nem mindig minden. Tudni kell eladni magad.

2022. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De mi tesz akkor egy srácot vonzóvá? :)
2022. jún. 30. 21:56
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát a #4es kb meg is válaszolta, a jó kommunikáción sok múlik, meg azon, hogy mennyire passzoltok az adott lánnyal.
2022. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes lenne a világ, ha annyira lehetetlen dolog lenne a csajozás, mint ahogy azt egyes kérdésekben leírják. Ezt a pontozást meg szerintem el kéne felejteni. Nyilván tanuld meg belőni magadat egy szintre, de ne ez határozza meg a dolgot.
2022. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyerd meg őket a személyiségeddel! :)
2022. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
Adok ingyé' egy tanácsot barátom. Ne azokat lásd már példának akiknek szintén nem megy, hanem tanulj inkább azoktól akiknek megy, s gondolkozz azon nekik hogy sikerült. Látni fogsz elég sok 5 pont alatti fickót is elég jó csajokkal (s nem a pénzük miatt). Na te fel akarsz nőni erre a szintre? Akkor a haverjaiddal való kesergés helyett inkább csajozzatok.
2022. júl. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy csak te látod őket 9/10-esnek?

Emellett a lányok, ahogy gondolom te sem csak a külsőt nézik amikor párt keresnek.

2022. júl. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!