Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha meg ok sem talalnak magukna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meg ok sem talalnak maguknak csajt, akkor en mire szamitsak?

Figyelt kérdés
Atlagos srac vagyok, par lany ismerosom ertekelese alapjan 7,5 atlagu 10-bol. Viszont most 2 sokkal jobb srac haverommal ultunk le sorozni, akik 9/10-esek legalabb, es arrol panaszkodott mindenki, hogy milyen reg volt mar csajjal. Hat ezek utan, ha nekik sem megy, kb feleslegesnek erzem az egeszet, maradok forever alone... :D

2022. jún. 30. 21:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Önbizalom terén hogy állsz? Tudsz beszélgetést kezdeményezni lánnyal? Ha látod, hogy bejössz neki, megteszed az első lépést?

Van olyan velem, ha bejön egy srác, kimutatom felé és ilyenkor látom rajta, hogy veszi az adást és szerintem kölcsönös a dolog, de valamiért mégsem kezdeményez, így ilyenkor én is hagyom a dolgot...

Meg ne csak a külsőre alapozz. Persze az is fontos, hiszen amíg nem szólalsz meg, addig csak az alapján lehet dönteni, hogy bejön-e valaki vagy nem. De fontosabb a kommunikáció, az, hogy milyen ember vagy, mert általában egyszerűen mondva, amikor megszólal valaki, onnantól ez az egész bejön/nem jön be dolog elmozdul valamilyen irányba, felfele v. lefele.

Nálam volt, hogy olyan személyhez vonzódtam, aki külsőre nem volt annyira az esetem, de valahogy meg annyira passzoltunk, izgatott a személyisége, hogy levett a lábamról.

2022. júl. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

#11: Köszi ezt a kimerítő választ! ;) Az önbizalmam nem túl magasan van, de ha odáig jutunk, beszélgetést tudok lánnyal is kezdeményezni. Csak nem jutunk odáig, vagy nem veszem a jeleket általában, vagy nincsenek is jelek. :D


Hogy mutatod ki egy srácnak, hogy bejön? Mik a jelek nálad? Miből tudod, hogy veszi az adást? És mi lenne például kezdeményezés a részéről? Az ciki, ha ilyenkor még küldenél jelet? :) Ha nincs kezdeményezés a részéről, akkor attól félsz, hogy nem jössz be neki?

2022. júl. 1. 18:39
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 bro' ha el sem kezded a beszélgetést akkor ne várd azt hogy a csaj menjen oda magától hozzád... mert nem fognak. Minek menjen oda bárkihez is, ha odamennek maguktól a pasik és neki csak választania kell?
2022. júl. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#13: És te jel nélkül is odamész egy csajhoz? Mert szerintem ez egy lazább zaklatással is felér... A háta közepére kívánja a legtöbb nő az idegen srácokat, akik "hívatlanul" bepróbálkoznak náluk. Az már más, ha ad valami jelet, de én ezeket pont vagy nem veszem észre, vagy nem is kapok ilyet soha. :D
2022. júl. 1. 19:03
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 bro' attól függ mit mondasz... ha bunkón bepróbálkozol na azt tényleg zaklatásnak veszik. Ha csak rámosolyogsz, köszönsz és valami helyzethez illőt mondasz amivel beszélgetést próbálsz kezdeményezni akkor ha nem is tetszel sóhajtanak egyet hogy kösz nem, de legalább nem voltál bunkó. Nincs belőle semmi gáz. Minél több csajnál próbálkozol annál nagyobb a sansz, hogy el tudsz vele kezdeni kommunikálni. Pont úgy mint ahogy lazán, kötetlenül valakivel szóba elegyedsz.
2022. júl. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
kieg.: idővel (tapasztalatból) majd látni fogod egyetlen szemvillanásból kinél érdemes próbálkozni és kinél nem. Addig viszont rutint kell szerezni, ez meg nem megy könyvből, csak sok-sok személyes tapasztalattal. A megérzések nem fejleszthetőek másképpen csak tapasztalati úton. Valahol el kell viszont indulni a tapasztalatok begyűjtésére, szóval tedd azt amint fent írtam.
2022. júl. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!