Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Titeket zavar aktus közben, ha a partneretek pénisze erősen visszeres?

Figyelt kérdés

Korom ellenére (29/F) sajnos nagyon kevés aktusban volt részem ez idáig, és a fenti a probléma az önbizalomhiányomra még egy lapáttal rátesz.

Mielőtt kérdezitek, voltam orvosnál, gondoltam hátha felír valami krémet. Azt a választ kaptam tőle, hogy "ne nézegessem"...



2022. júl. 3. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar
2022. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Visszeres??? Fáj a péniszed? Mert ha nem, akkor nincsenek visszerek a péniszeden. Csak kidudorodó erek, de a kettő nem ugyanaz. Amúgy meg ez ki a francot érdekel? A legtöbb nőnek nem hiszem, hogy ez hátrány lenne, viszont az inkább, hogy ezek szerint elég sötét vagy. Bocs, de ne írj már le ekkora hülyeséget.
2022. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A viszér fájdalmas és máshol is megjelenhet. :(


Ha nem fáj, tényleg nem az.

2022. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosnak igaza van.

De hát ez a mai világ ilyen hogy nézegetitek, meg méregetitek.

Biztos hogy akár milyen fütyid van , lesz csaj akinek csak az fog tetszeni.

2022. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

Az jobban, hogy ilyen sötét. 😅

#2 jól írta!

2022. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Oké, lehet nem visszér (bár ezt az orvos is igazán mondhatta volna), de akkor is nagyon durván eres, néhol 3 mm-es átmérővel.

De annak örülök, hogy úgy néz ki, tényleg én dramatizálom túl.


Köszönöm az építő kommenteket, sokat segítettek.

2022. júl. 3. 10:44
 7/17 anonim ***** válasza:

Hát látatlanban nem tudom megmondani, milyen lehet és ezen kéne aggódnod. De szerintem ne pörögj rá erre! Felesleges.


Szívesen #5 voltam

😀

2022. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%
Az nem, viszont ha az illető kiír egy ilyen kérdést, az kizáró ok. Tegye helyre az önértékelését pár év pszichoterápiával, utána beszélhetünk…!
2022. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell egyből sötétnek titulálni, vagy pszichoterapeutához küldeni. Egyszerűen csak nincs meg a "kellő" tapasztalatom a téren, emiatt nincs önbizalmam, ami miatt problémás a további tapasztalatszerzés.


Hogy ez miért alakult így, számos apró dolog (ld. kérdés) összességének köszönhető. Ezeket magamnak kell megoldanom, és szerintem az első mérföldkövet meg is tettem (a fenti kérdés megoldódott). Úgyhogy a hasonló kommenteket a továbbiakban ignorálni fogom.

2022. júl. 3. 11:06
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Igen annak, mert foglalkoztál a faszoddal, nemhogy életed volna.

És most, hogy erre rájöttél, elrendezd magadban, kellett a kérdés.. végül is külső megerősítést kaptál.

#5

2022. júl. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!