Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ffiak, volt már olyan partnere...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ffiak, volt már olyan partneretek, aki sex után lezárta p. zs. Vel a cunciját, hogy benne maradjon a sperma (már nem tud teherbe esni) - és úgy ment haza az aktus után?

Figyelt kérdés
És tőlem is kérdezte, hogy miért mosom le a szervemet
2018. szept. 17. 10:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, és mit gondoltok erről ? (ez a kérdés már nem csak a férfiakhoz szól)
2018. szept. 17. 10:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem, de ilyen nőt akarok én is! :)
2018. szept. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kell lezárni semmivel, ha a pasi teljesen bennem van mikor elélvez nem folyik ki.
2018. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

“Mar nem tud teherbe esni”


Aha. És ezt hogy adta be neked?:D

2018. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Gondolom nem szerette volna, hogy ha menet közben kifolyik, ugyanis szép lassan ki tud folyni belőle😀 Volt már ilyen barátnőm és egyáltalán nem zavart.
2018. szept. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocs', de páran (ketten) nem fogtátok a helyzetet. Nem sex közben zárta le (olvassátok el a kérdést még egyszer...)
2018. szept. 17. 10:52
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk már fiatalok - mondta, hogy már nem tudna teherbe esni - 60 felé vagyunk mindketten - úgyhogy elhittem neki (60 felé nem szoktak szülni a nők - remélem) (most volt az első sexünk - mármint egymással)
2018. szept. 17. 10:56
 8/13 anonim ***** válasza:
A "menet közben"- t azt nem a szexmenetre értettem, hanem hogy utána 😀😀😀
2018. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Más nők ilyenkor (olyankor) valamilyen törlő cuccal (p.zs. papírtörölköző, rendes kistörölkoző) szokták felitatni, majd pedig (ha nem is azonnal) kimennek a mosdóba és megmossák az érintett területet... (mint ahogy azt én is tettem)
2018. szept. 17. 12:08
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Inkább az szokott lenni, hogy még 10-20 percig maradok benne, hogy minden csepp kifolyjon belé és fekve marad utána. De sok nő van, aki szereti a spermát magában tartani.
2018. szept. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!